Sleduj nás

McGregorův trenér předpovídá duel s Chandlerem. Dost by se divil, kdyby byla k vidění dvě kola

McGregorův trenér předpovídá duel s Chandlerem. Dost by se divil, kdyby byla k vidění dvě kolaFOTO: UFC

John Kavanagh do toho opět jednou vstoupí s Conorem McGregorem, po jehož boku se pokusí zaútočit na mistrovský titul.

Nakonec nic není tak hrozné, jak se na první pohled může zdát. Spousta lidí Conora varovala před náročnou zkouškou v podobě Michaela Chandlera, ale on si na ni společně se svým trenérem opravdu silně věří. Důkazem nám je jak neochvějná Irova predikce, podle které Chandlerovi během boje setne hlavu, ale i slova Conorova trenéra Johna Kavanagha.

“Řekl jsem to již mnohokrát. V tomto souboji vidím podobnosti z duelu s Chadem Mendesem. Velice bych se divil, kdyby to trvalo dvě kola. Uvidíme také nějakou přetahovanou u pletiva a wrestling? Možná. Chandler na to má kapacitu. Ale nezapomínejte na to, že každý zápas začíná v postoji a Conor je nyní ostřejší a silnější než kdykoliv předtím. Proto jak říkám, velice bych se divil, kdybychom viděli celá dvě kola,” pronesl pro server SevereMMA.


Podíváme-li se na papírové předpoklady, pak zjistíme, že jsou opravdu velice vyrovnané. Na McGregora je v této chvíli kurz 1.80, na jeho soupeře rovná 2. Tyto cifry se pochopitelně budou ještě měnit, ale obecně se počítá s tím, že na Chandlera bude ta hodnota spíše klesat, zatímco na McGregora stoupat.

“Upřímně chápu, že se ten zápas Conor svými sebevědomými řečmi snaží prodat, ale na druhou stranu nikdo z nás nedokáže přesně předpovědět, v jaké formě se nám po tak dlouhé pauze ukáže. Tři roky jsou strašně dlouhá doba, a i když ani Chandler nebyl zrovna nejaktivnější, tak pořád s tou hrou zůstal nějak spjatý. Kdybych si měl tipnout, vsadil bych si spíš na něho,” sdělil svoji predikci k hlavnímu zápasu UFC 300 bývalý šampion Henry Cejudo. Další články