Sleduj nás

McGregor vytáhl kostlivce ze skříně a odhalil pravý důvod porážky s Khabibem

McGregor vytáhl kostlivce ze skříně a odhalil pravý důvod porážky s Khabibem

Irský Notorious opět jednou vytáhl na denní světlo staré téma týkající se UFC 229, kde prohrál se současným šampionem divize lehké váhy Khabibem Nurmagomedovem.

Conor McGregor (nyní 22-4) se tehdy vracel do hry po dvouleté MMA odmlce. V kondici ho držel jen boxerský zápas s Floydem Mayweatherem, který se uskutečnil koncem léta roku 2017. Motivace jindy slavného Ira byla po tomto utkání často zpochybňována, což nakonec přiznal i on sám.

„Narovinu se musím svěřit, že jsem se na zápas s Khabibem pořádně nepřipravoval. Netrénoval jsem správně a vůbec jsem nebyl v dobré kondici,“ svěřil se v rozhovoru pro Bleacher Report.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Hlad v sobě našel až postupem času. „Myslete si o tom, co jenom chcete, ale dneska jsem opět hladový. Tak moc hladový, že si připadám, jako bych celé týdny nic nejedl… Pokud se v mysli na něco zaměřím, tak tomu věnuji naprosto všechno. To je přesně ten druh síly, který z nás dělá vítěze,“ pravil.

khabib conor


Conor McGregor už několikrát v minulosti prohlásil, že jakmile dojde s ruským Orlem na odvetu, své předchozí zaváhání napraví. Teď jenom čeká na to, až se ke své šanci dostane.

„Nechci to příliš okecávat, ale hlavní důvod, proč jsem (s Khabibem) prohrál, je ten, že jsem nebyl připraven. Můžete si být jisti, že podruhé stejnou chybu neudělám. V mysli jsem se na něco zaměřil a rázem se věci změnily,“ doplnil odhodlaně.

Následně už jenom prozradil, že fanouškům doručí, co si zaslouží vidět. „Fanoušci si zaslouží spatřit mé pravé já. To, kým opravdu jsem. Člověka, který miluje tuhle hru a všechny její aspekty. Peníze pro mě nehrají roli, protože jsem už tak velmi bohatý. Jsem tu, abych ukázal, že jsem nejlepší. Jsem připravený se prát s kýmkoliv,“ uzavřel jedenatřicetiletý rodák z Dublinu. Další články