Sleduj nás

McGregor si určitě zaslouží bojovat o titul, ohrazuje se O’Malley proti kritikům

McGregor si určitě zaslouží bojovat o titul, ohrazuje se O’Malley proti kritikům
Že by měl Conor McGregor při svém návratu ihned bojovat o titul lehké váhy?

Jedná o názor, s kterým spousta lidí, tedy fanoušků, nesouhlasí, ale i tak na jejich názoru (bohužel) nezáleží. Sám Conor zavelel, že ihned při svém návratu zabojuje o pás, v čemž ho podpořil nyní i Sean O’Malley.

Conor McGregor může jít o titul


„Až se McGregor vrátí, půjde o titul, pevně tomu věřím. Jakýkoliv jeho zápas budí obří zájem, a pokud to bude o pás, tak ten zájem bude ještě intenzivnější. Mě osobně zápasy v UFC nějak nezajímají, ale Conorův souboj si nikdy nenechám ujít,“ prozradil slavný „Sugar“.

Hodně se mluví o čtvrtém měření sil s Dustinem Poirierem, což je zároveň soupeř, kterého O’Malley irskému bouřlivákovi plně doporučuje.


„Pokud si chce napravit svou reputaci, musí seknout Poiriera. Ten ale teď bude bojovat o titul s Oliveirou, kterého nejspíš přemůže a pak se stane šampionem. Potom ten zápas s Conorem rázem bude mít ještě větší náboj,“ věstí O’Malley.

A co nějaké zásluhy? Přeci jen McGregor své dva poslední souboje prohrál a v lehké váze navíc naposledy přemohl Eddieho Alvareze. To se stalo už v roce 2016…


„Zásluhy? UFC jde hlavně o show. Tohle je ‚money business‘. Nikdo UFC neproslavil tak moc jako právě McGregor a o něj bude vždy zájem. Je to největší hvězda bojových sportů,“ pravil O’Malley, jenž sám v Conorovi vidí svůj bojový vzor.

karlos vemola conor mcgregor

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články