Sleduj nás

McGregor: Po Khabibovi chci Andersona Silvu. The Spider: Dobře, pojďme na to!

McGregor: Po Khabibovi chci Andersona Silvu. The Spider: Dobře, pojďme na to!

Ačkoliv duel dvou velkých es ucházejících se o pozici krále v divizi lehké váze ještě nezačal, již dnes irský účastník ví, jakým směrem se chce dál vydat. Chvíli se spekulovalo o jeho opětovném měření sil s Mayweatherem, ovšem on sám se k boxu ještě nechystá. Rád by pokračoval v UFC, a to dalším velkým bojem. Jeho další účastník už na dálku tuto výzvu přijal!

„Abych byl zcela upřímný, v hlavě se mi rodí několik možností, jakými se chci vydat. Jednou z nich je duel s Tony Fergusonem, druhou je návrat k boxu, kde mě určitě čeká ještě spousta dobrodružství, a třetí je Georges St-Pierre nebo Anderson Silva. Ta třetí možnost je asi nejreálnější a kdyby v ní záleželo jenom na mně, chtěl bych Silvu, protože to je ta pravá výzva,“ sdělil Conor mediím. 

„Přísahám Bohu, Anderson je legendou v této hře. Mám zájem jen o boje, které jsou pro mě nějakým způsobem zajímavé, a tohle by byla opravdu obrovská výzva,“ doplňuje.

Anderson Silva vs. Conor McGregor

Anderson „The Spider“ Silva je v dnešní době považován za jednoho z nejlepších zápasníků historie celého UFC a i napříč svému pokročilému věku (43 let) umí stále rozdávat smrtící rány. Menší problém by byl váhový rozdíl mezi oběma adepty, avšak to vše by vyřešil čas. Podstatné je, že sám brazilský borec se daného souboje nebojí, ba dokonce už teď jej přijímá.


„Je pro mě ctí přijmout tento duel. Conor McGregor je neortodoxní fighter. Nikdy nevíte, co od něj můžete očekávat. Pro mě samotného se jedná o ostrou zkoušku, kterou jsem ochotný podstoupit, abych prověřil své schopnosti. Není nač čekat, pojďme to vyhlásit!“ reagoval na Conorovy komentáře.

Teď už se jenom čeká na reakci ze strany UFC - jak k tomu vedení v čele Dana Whitem přistoupí. Podstatné ovšem je, že se opět máme na co těšit. O dalším vývoji vás budeme informovat.


Další články