Sleduj nás

Conor McGregor předvídá, jak naloží s Michaelem Chandlerem. Očekávejte dominanci i výstavní KO

Conor McGregor předvídá, jak naloží s Michaelem Chandlerem. Očekávejte dominanci i výstavní KOFoto: UFC

Conor McGregor se očividně dostává do bojové nálady, a tak rovnou předpověděl, jak naloží se svým příštím soupeřem.

Nebyl by to McGregor, aby se neuchýlil k nějakému trashtalku a zároveň odvážné predikci plné násilí. Jindy slavný Ir má na červen (konečně) oficiálně potvrzený zápas s Michaelem Chandlerem a fanouškům proto slibuje, že uvidí ten nejlepší comeback ze všech. Dost možná bude ověnčen o výkonnostní bonus. 

„Michael Chandler je pro mě dokonalý typ soupeře, protože se rád nechává mlátit, a já jsem zase ten, kdo někoho rád mlátí. Takže mu rád vyhovím a rozbiju ho tak, že ho ani doma nepoznají. To ovšem za předpokladu, že ho vůbec budou mít možnost poznat,“ promluvil McGregor v interview pro server The Mac Life. Naznačil tak, že jeho oponent možná zůstane ležet v kleci i po souboji. 


„Vyhraju na KO kopem do hlavy. Vyzkouším si svoji novou ocelovou nohu a trefím s ní Chandlera přímo do kebule. Až jeho duch opustí tělo, tak uvidí sám sebe ležet na podlaze. Tohle je čas pro mě, abych zazářil. A já vážně zazářím. Bude to ta největší show, jakou si mohou fanoušci jenom dopřát. Mystic Mac je zpět, bejby, zapamatujte si má slova!“ vzkázal McGregor čítajíc přitom ze své neomylné věštecké koule.

Samozřejmě bude také záležet na Chandlerovi, jak k tomuto boji přistoupí. Pokud by chtěl překvapit hned v úvodu, může duel přenést na zem a tam Irovi zatopit. Zkušenosti na to má, a ne zrovna malé. Více pravděpodobné však je, že i on bude chtít divákům doručit kvalitní podívanou, a tak to ponechá v postoji. V takovém případě by trumfy měl držet McGregor.


K duelu mezi oběma bojovníky, jež se mimochodem proti sobě postaví ve velterové váze (do 77 kg), dojde 29. června během International Fight Weeku na turnaji UFC 303. 


Další články