Sleduj nás

Mayweather: Když bude správná nabídka, přijmu zápas s kýmkoliv

Mayweather: Když bude správná nabídka, přijmu zápas s kýmkoliv

Bývalý šampion pěti váhových kategorií veřejnosti připomněl, že je připravený si opět navléct rukavice a vrátit se mezi šestnáct provazů.

Vše bude záležet na jedné podstatné věci, a tou je výše nabízené částky. „Na mém důchodovém statusu se nic nemění, jsem zde šťastný, ale stále podotýkám, že pokud někdo dokáže docenit mou hodnotu, pak se mohu vrátit. Na jménu soupeře nezáleží,“ pravil Mayweather.

Proslov dnes už třiačtyřicetiletého borce se ovšem nevztahuje na zápasy, které se zapíší do tabulek. „Šlo by čistě o exhibice. Můj rekord (50-0-0) je perfektní. A já sám razím heslo: ‚Nenapravuj, co není rozbité.‘“


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Ještě před pár týdny se Mayweather nechal slyšet, že se rozhodně neplánuje vracet proti takovým soupeřům, kteří oplývají mladistvým elánem a kteří by mu v tomhle věku mohli ublížit. Dneska tuto podmínku sice nezmínil, ale dá se předpokládat, že si určitě bude chtít vymezit nějaké hranice, kdyby se objevila například nabídka na exhibici s takovým Canelem Alvarezem.

Více pravděpodobnější je však ta verze, že bychom ústředního člena „The Money Teamu“ viděli v odvetě s Conorem McGregorem, kterému přibližně před měsícem Floyd vzkázal, že je připraven mu přichystat další nakládačku. Conor na tuto pobídku zatím neodpověděl.Další články