Sleduj nás

Marpo se plánuje vrátit do akce: Doufám, že bude další zápas, ale tentokrát chci větší výzvu

Marpo se plánuje vrátit do akce: Doufám, že bude další zápas, ale tentokrát chci větší výzvu

Legendární XFN 15 je za námi a spolu s ním i boxerská bitva Marpo vs. Rytmus. I když se její odveta neplánuje, přesto se diváci budou mít na co těšit. Minimálně jeden fighter by totiž rád pokračoval v započatém boji.

Český borec poslal svého slovenského soupeře třikrát v rámci jednoho kola do počítání, avšak ani to mu na předčasné ukončení souboje nestačilo. Patrik „Rytmus“ Vrbovský nakonec ustál všech šest kol a došel si pro „slibnou“ prohru až na body.


Otakar „Marpo“ Petřina poslední týdny usilovně trénoval, aby byl na boxerskou show v pražské O2 areně co nejvíce fit. Jeho bojový comeback zaplnil halu do posledního místečka, což bylo samo o sobě motivací si to celé ještě aspoň jednou zopakovat.

„Doufám, že bude další zápas, ale protentokrát i nějaká větší výzva pro mě. Rád bych ukázal všem těm ‚hejterům‘, že umím ještě fightovat. Nejsem sice už nejmladší, ale sem tam nějaký granát ještě vyslat umím,“ pravil ve společnosti Petra Kareše.


Kdo by tím dalším soupeřem mohl být? Sám Karlos Vémola v kleci „žertoval“, když byl Marpo údajně jedním z těch lidí, co „pomlouvali“ jeho boj vestoje, že by se klidně obětoval pár kilo shodit a s Otou by si to šel osobně vyříkat.

I když danou výzvu asi nebralo moc lidí vážně, Marpo se nad ní jenom pousmál a dodal: „Uvidíme.“ Toto tvrzení možná pootevřelo jistá vrátka, avšak spíše se stále jedná o pouhý nesmysl. XFN nám v průběhu času prozradí více.Další články