Sleduj nás

Manažer: Procházka má kliku, že se zranil, Ankalaev by ho sesekal jako žito

Manažer: Procházka má kliku, že se zranil, Ankalaev by ho sesekal jako žito
Jiří Procházka má údajně velkou kliku, že ho zranění vyřadilo na rok ze hry, protože by ho jinak Ankalaev v boji ztrapnil.

Manažer Ali Abdelaziz pokračuje v tom, co mu jde nejlépe, což je vyvolávání sporů a kontroverzností. Momentálně se zaměřil na divizi polotěžké váhy, kde má dalšího perspektivního koně. Tím je Magomed Ankalaev, který se aktuálně nese na vlně devíti výher.

Abychom byli kompletně v obraze, předpokládalo se, že ještě jedna výhra Ankalaevovi zajistí titulovou šanci. A kdyby se jako vyzývatel postavil až před Jiřího Procházku, údajně by si s českým šampionem pohrál jako kočka s myší.


„Přeju Jirkovi jen to nejlepší, aby se brzy uzdravil, ale když si to tak vezmu, potkalo ho štěstí v neštěstí. Kdyby si totiž mistrovský pás udržel, dříve nebo později by čelil Magomedovi Ankalaevovi. A to by pro něj bylo hotové peklo,“ ujal se slova Abdelaziz.

„Magomed je tím nejvíce komplexním a nejvíce nebezpečným zápasníkem polotěžké váhy současnosti. Na soupeřích, jako jsou Blachowicz nebo Procházka, si s chutí smlsne. A protože je mu teprve třicet let, bude vládnout dlouho,“ míní známý kontroverzní manažer.


„Jirka se tomu bití pro nyní vyhnul, Jana to ale nemine. Do budoucna nevidím, tak se k tomu nechci vyjadřovat, ale Magomedovi patří přítomnost. On bude šampionem polotěžké váhy,“ chválil Abdelaziz svého ruského koně během posledního výstupu na ESPN.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články