Sleduj nás

Lucie Kotlárová hodlá pomstít bratrance Diega. Do úst si vzala Karlose Bendu a jeho přítelkyni. Nadávkami nešetřila

Lucie Kotlárová hodlá pomstít bratrance Diega. Do úst si vzala Karlose Bendu a jeho přítelkyni. Nadávkami nešetřilaSe svolením rodiny Kotlárových

Z tohoto bludného kruhu se Karlos asi už jen tak nevymaní. Po Diegovi, Jardovi a Ricardovi Kotlárových nyní čelí hněvu od sestřenice Lucie.

Vše začalo v létě 2022, kdy Karlos z dobré vůle nabídl v Clashi šanci (dnes již zavřenému) sekuriťákovi Jardovi Kotlárovi. Toho v říjnu téhož roku ukončil na KO, ovšem radost z výhry mu dlouho nevydržela. Jednak se Jaroslav okamžitě dožadoval odvety, protože ho prý zařízl rozhodčí, a jednak se zde objevil Jardův strýc Jan „Diego“ Kotlár. A to bylo vskutku nadělení.

Diego neměl žádné limity a prakticky od začátku zavalil Karlose Bendu drsnými nadávkami, které nesměroval jen na jeho osobu, ale i na jeho zvířata, a co je vůbec nejhorší, tak i jeho rodinu. Tyto nadávky, jež přicházely prakticky na denní bázi, vyústily soubojem v kleci, k němuž došlo 10. června 2023. Zde dal Karlos svému drzému protivníkovi co proto a ukončil jej na TKO po třiceti vteřinách boje. Za těch pár sekund mu však loktem rozrazil hlavu, zlomil dvě žebra a kůstku pod okem.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Pokud pomineme tu skutečnost, že se i Diego dožadoval odvety, protože prý neustál tíhu okamžiku a v kleci byl limitován nesmyslnými MMA pravidly (jelikož preferoval pravidla ulice), tak musíme zmínit ještě Ricarda Kotlára, Diegova bratra, který si velice brzy otevřel ústa a Karlosovi začal vyhrožovat, že na něj vlítne. Požádal jen o pár měsíců tréninku, aby se dostal do formy, a pak prý Bendu „roztáhne jako žábu“. Zde je nutné říct, že Ricardo od Vánoc záhadně ztichl a i jeho sociální sítě přestaly vykazovat nějakou aktivitu, přesto však Karlos ani zdaleka klid stále nemá.

Lucie Kotlárová

A tímto se prakticky dostáváme do současnosti. Rod Kotlárů chce ukázat, že se s porážkami jen tak nesmíří a že všichni v něm jsou bojovníci. Tomu je důkazem Lucie Kotlárová, Diegova sestřenice, která se již nemohla koukat na to, jak si Karlos ustavičně vyskakuje. Skrze svůj TikTok mu proto nahrála hrozivý vzkaz, kterým cílí nejen na něj, ale i jeho přítelkyni.


„Povídám vám, že toho už bylo dost! Já si nenechám kálet na hlavu a nenechám nějakého gádža, aby na nás vydělával a aby nás zesměšňoval. Karlos je jenom trol, který ze sebe dělá chudinku: ‚Honza mi urážel pejsky.‘ No, Bože! Ale tys mu urazil děti, a to je mnohem horší, se prober! A teď mu budeš přát rakovinu, ty rakovino?“ rozohnila se Lucie.

Zde si musíme připomenout, že byla Diegovi před pár dny lékaři z onkologického oddělení potvrzena vážná nemoc, kvůli které byl nucen odstoupit ze sumó souboje proti Ondřeji „Gappovi“ Bihárymu. Karlos určitě nechtěl útočit na tělo, ale ve svých stories naznačil, že Diega možná za všechny ty útoky, přání smrti a nadávky na rodinu dohnala karma.

„Jsem strašně naštvaná, nejradši bych ti vyškrábala oči!“ pokračovala Lucie v útoku na Karlose. „Já to takhle určitě nenechám. Ty ses navezl do mé rodiny, která je pro mě sluncem, já se navezu do tvé rodiny. Chci tu tvoji přítelkyni a chci s ní zápas. A ano, mám přes 200 kilo, ale když chci, hýbu se jako laňka. Pro ten boj si dojdu a je mi jedno, jak dlouho to bude trvat,“ zakončila Lucie své povídání.


Netrvalo to dlouho a Lucčino agresivní vystoupení si získalo pozornost veřejnosti. Netušíme jak Clash, ale zato jsme zjistili, že nejvíce pohotová byla organizace RedFace, s níž mimochodem Diego v prosinci už také jednal, a odhodlané bojovnici předložila jakýsi tajuplný návrh. Zdali tento návrh vážně povede až k přítelkyni Karlose Bendy, to rozluštíme časem. O Lucii ale dozajista ještě uslyšíme.


Další články