Sleduj nás

Losene Keita: OKTAGON je velká organizace! Mít dva opasky by hodně znamenalo

Losene Keita: OKTAGON je velká organizace! Mít dva opasky by hodně znamenaloFOTO: OKTAGON MMA

Kometa loňského roku a momentálně i jeden z nejpopulárnějších bojovníků organizace OKTAGON. Do této pozice se po pouhých čtyřech zápasech prostřílel svým atraktivním stylem Losene Keita.

Šampion lehké váhy se představí již tento víkend, kdy si odbude premiéru v pérové váze, kterou by v dohledné době rád ovládl.

Mladý Belgičan je na vlně. K neposkvrněné bilanci v MMA přidal v prosinci i výhru v kickboxu nad Milanem Palešem. Skalp jednoho z nejlepších slovenských bojovníků je pro Černého Pantera velkým povzbuzením před následujícím zápasem v Mnichově.


V německé metropoli totiž narazí na podobně nebezpečného thajboxera, a i když se bude jednat o MMA, všichni očekávají zábavnou přestřelku v postoji. Pokud se Losene dočká jubilejního desátého vítězství, nic nebude bránit velkolepé bitvě dvou šampionů, ve které půjde o titul v pérové váze.

„Rozhodnutí jít do pérové váhy jsme udělali s mým týmem a jednalo se o plánovanou věc. Do lehké jsem skoro nehubnul, a i vzrůstem jsem spíš o váhu níž. Samuela Barka mám poměrně dobře nastudovaného. Je to dobrý striker, ale já jsem vždy připravený na všechno,“ prohlásil Keita v rozhovoru pro Fightclubnews.


O tom, že hlavní motivací přejít do pérové divize je získání druhého opasku, asi nemusíme diskutovat. V Losenově rozhodovacím procesu hrála tentokrát i osobní antipatie ke gruzínskému šampionovi.

Obě zahraniční akvizice žlutočerné organizace si již delší dobu vyměňují vzkazy přes sociální sítě. Sanikidze vytáhl například fotomontáž, kde byli Keita a Tichota znázorněni jako Barbie. Losene jej poté několikrát vyzval a nabídl do hry i svůj pás lehké váhy.

„Víte, získat dva opasky je fajn, ale vyfackovat toho chlapíka… To je pro mě opravdu krásná představa. Netajím se tím, že ho nemám rád jako člověka. Mám rád trash talk, je to součást show, ale on to pojal opravdu nevhodným způsobem. Měly by být určité hranice,“ potvrdil Losene, že by nás v létě mohl čekat osobní střet dvou talentů, kteří mají rozhodně na to prosadit se i v těch největších světových ligách.Další články