Sleduj nás

Keita a UFC? Kvůli hříchu z minulosti je tento sen pro něj tabu, cítí Novotný

Keita a UFC? Kvůli hříchu z minulosti je tento sen pro něj tabu, cítí Novotný
Současný šampion lehké váhy Oktagonu se netají tím, že by se jednoho dne rád představil v UFC. Hříchy z minulosti mu ale tento krok nejspíše neumožní.

Losene Keita patří momentálně k tomu nejlepšímu, co na tuzemské scéně můžeme vídat. Ve své profesionální kariéře ještě neprohrál a jeho sílu pocítila také slovenská legenda Ivan Buchinger.

V souvislosti se skvělými výkony se mluví o Keitově přesunu na vyšší úroveň. Nějaké nabídky jsou na stole údajně již teď, ale sám bojovník má přání vydat se pouze do UFC. Paradoxně mu tato destinace může zůstat zavřená…


„Asi víte, že Keita měl problémy se zákonem a seděl ve vězení. Myslím, že dostat se do UFC tak pro něj bude celkem velký problém,“ pronesl vrchní šéf Oktagonu Ondřej Novotný ve svém pravidelném streamu.

losene keita oktagon 33 vyhra


Odpovídal tak fanouškům na otázku, zdali by se jeho šampion nemohl představit třeba už na právě se blížícím UFC turnaji ve Francii. Pro Keitu ovšem nemožné, i když o sobě dává nahlas vědět.

„Já ho mám moc rád. Chápu, že UFC je jeho sen. Chodí na něj opravdu velké nabídky, a to z různých organizací. Keita si však Oktagon zamiloval a jsme spolu domluveni, že buď to budeme my, nebo UFC. Ta to ale v tuhle chvíli být ještě ani nemůže,“ vyjádřil se Novotný.

Další články