Sleduj nás

Logan Paul požádal o zápas s hvězdou UFC. White je ochotný učinit výjimku

Logan Paul požádal o zápas s hvězdou UFC. White je ochotný učinit výjimku
Další poměrně bizarní zápas by se mohl uskutečnit rovnou pod křídly UFC, kam by se na jeden zápas mohl přesunout sám Logan Paul.

Starší ze známého internetového dua bratrů Paulů na tom ve vztahu s Danou Whitem zase není tak špatně jako jeho mladší sourozenec, a proto s ním může jednat o zápasech, které ostatní považují za nereálné či dokonce až hloupé.

„Pokud mě Paddy Pimblett bude chtít, přijdu za ním a vypleskám ho v jeho sportu. Skutečně věřím, že bych v MMA neměl potíže,“ nechával se slyšet Logan, jehož myšlenku ohledně MMA anabáze sdílí i sám šéf UFC.

„Jestli Logan bude chtít, možná pro něho něco vymyslíme. Jeden zápas v UFC na nějakém PPV turnaji. Možná bychom mohli udělat výjimku. Záleží, oč se bude jednat,“ promluvil Dana White.

S ohledem na okolnosti to vypadá, že by Paulovým soupeřem mohl být Paddy Pimblett. Ten má sice teď v UFC domluvený zápas, ale už se pomalu dívá i za něj.


mayweather loganpaul

„Logan je chytrý kluk. Moc dobře ví, kdo tady táhne pozornost, kdo je králem této hry,“ pochválil se Pimblett.

„Samozřejmě, že bych do té bitvy šel. Aspoň nebudu muset zbytečně shazovat do lehké váhy (70 kg), klidně to uděláme ve střední (84 kg). Ať ale počítá s tím, že na jeho nezkušenost nebudu brát ohledy a že ho uškrtím nebo knokautuji při první vhodné příležitosti,“ řekl Pimblett v interview pro Second Out.

Další články