Sleduj nás

Lewis po prohře s Cormierem: Asi jsem měl víc souložit, abych byl schopný vyhrát

Lewis po prohře s Cormierem: Asi jsem měl víc souložit, abych byl schopný vyhrát

Derrick Lewis s šancí bojovat o titul moc nepočítal, ale když přišla, tak se jí vesele chopil. Jak se však později ukázalo, tato radost byla opravdu předčasná, neboť nám v onom duelu nepředvedl téměř nic. Ptáte se, v čem byla chyba? Možná právě v tom, v čem byste to vůbec nečekali. 

Protože se jednalo o mistrovský zápas, jenž má pět kol, musíte na něj být dobře kondičně připraveni. O to se mimo jiné Lewis i snažil, jenže chutná kuřátka ho přemohla. „Měl jsem ani ne měsíc na přípravu. Snažil jsem se soustředit jen na kardio, na což je dobrý i sex, ale asi jsem málo souložil,“ prozradil veřejnosti, ačkoliv ještě pár chvil před soubojem si pochutnával na křupavém kuřeti. 

Lewis po prohře s Cormierem

DC je na svou postavu velice agilní wrestler, proto bylo potřeba nějakým způsobem dohnat ten deficit. „Při sexu si vždy rozpohybujete boky, a to je v tak velké bitvě zapotřebí. Pracoval jsem na své pohyblivosti, ale jak se ukázalo, tak ne dost, aby se to mohlo projevit,“ pravil s úsměvem, jelikož je o něm známo, že se svou KO sílou se nikdy nebyl nucen pouštět do extra fyzicky náročných zápasů.

Když pak ale zvážnil, prozradil nám, s čím nepočítal. „Čekal jsem, že to na mě bude zkoušet skrze wrestling, s tím jsem počítal, ale ty takedowny, kdy mě chytal jen za jednu nohu, byly opravdu nečekané. Myslím si, že to je součástí nějakého chain-wrestlingu nebo jak se to jmenuje. Nicméně mu to šlo opravdu dobře a v jeden moment mě bohužel nachytal nepřipraveného,“ říká.


Derrick Lewis prohrál v UFC

Derrick zápasil před měsícem na UFC 229 (7. října) a pak si hned na UFC 230 (4. listopadu) řekl o titulovou výzvu. Moc času pro oba borce na přípravu nebylo, jelikož to odsouhlasili oba ve stejném termínu, ale z té taktické stránky tomu to chtělo hlavně z pohledu Black Beasta poněkud dopilovat. Teď se s ním v kleci na chvíli nesetkáme, neboť si plánuje dát aspoň půl roku zasloužený oddych.


Další články