Sleduj nás

Lela Vémolová ukázala nový nos po plastice. Karlos s ní chce dvojčata a vlastní zoo

Lela Vémolová ukázala nový nos po plastice. Karlos s ní chce dvojčata a vlastní zooZDROJ: TOP-FIGHT.CZ

Karlos Vémola by rád ještě dvojčátka a Lela nato putovala do Íránu, kde se nechala zkrášlit. 

Mediálním světem hýbe nová image Lely Ceterové alias Vémolové, a protože se i my čas od času neubráníme nějakému bulvárnímu kousku, rozhodli jsme se na to také podívat. 

Podobně jako Karlos, tak i Lela nyní vede svoji vlastní televizní show, do které v posledním díle pozvala svého manžela. Od něho jsme se dozvěděli, že své rodině plánuje koupit velký dům a rozšířit jej o vlastní zoo, do níž nastěhuje mnoho exotických exemplářů, jako jsou například sloni a žirafy. 


Karlos se mimo jiné pochlubil, že by s Lelou ještě rád měl dvojčátka, a to nejlépe v nějaké blízké budoucnosti. Jeho žena, aby manželovy choutky podpořila, nato zaletěla do Íránu, kde se svěřila do rukou uznávaného odborníka a nechala si spravit image. 

FOTO: TOP-FIGHT.CZFOTO: TOP-FIGHT.CZ


Proč zrovna Írán? „Protože s lékaři v Evropě mám špatné zkušenosti, co se týká plastiky obličeje,“ vyjasňovala Lela, která se podrobila tzv. „rhinoplastice“. Téže operaci podstoupila i v minulosti, ale s výsledkem nebyla až tak spokojená. O tom mimo jiné svědčí její druhá fráze: „Rozhodla jsem se napravit věci, co ostatní lékaři pokazili.“ 

Na operačním sále zůstala bývalá playmate přes čtyři hodiny. Nakonec jsme se dozvěděli, že si kromě nosu nechala upravit i oční víčka, která údajně s přibývajícím věkem začínají lidem padat. Ona cítila, že se její oči už unavují, a tak jim dodala svěží vzhled. 

Plastické operace nejsou nevšední

České publikum možná plastické operace odsuzuje, ale ve světě nejsou nic neobvyklého. „Írán je velmi pěkná země a pro zajímavost, jsou zde velmi krásné ženy. Plastickou operaci tu má každá druhá!“ všimla si Lela, která svůj poznatek sdílela s webem blesk.cz. 

Zdali se zákrok povedl, to můžete posoudit sami. Karlos je ale očividně nadšený a těší se, až své rodině koupí vysněný dům, který plánuje zahrnout láskou, zvířaty a také především dalšími dětmi. 


„Chci mít větší dům s větší zahradou. S větším šatníkem pro mou ženu. Víc dětských pokojů, pak můžou být ještě dvojčátka. Budu muset zmlátit hodně lidí, abych ti mohl pořídit ten dreamhouse s jezerem a obrovskou zahradou,“ nechal se slyšet Karlos v pořadu jeho milé Lela show. 

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články