Sleduj nás

Karlos Vémola chystá v novém roce tři zápasy, nechybí ani odveta s Véghem

Karlos Vémola chystá v novém roce tři zápasy, nechybí ani odveta s Véghem
Pokud mu to zdravotní stav dovolí, představí se letos Karlos Vémola v kleci třikrát. Co soupeř, to velké jméno.

Terminátor má sice momentálně zákaz podstupovat nějaké tréninky, ale jistým méně náročným činnostem se věnuje už teď. Nedokáže totiž sedět doma na zadku a jen čekat, až dostane od lékařů zelenou vrátit se do klece.

V rámci zdravé motivace popsal Karlos fanouškům na svých sociálních sítích i své bojové plány. Rád by se dal plně do pořádku a jen letos podstoupil tři zápasy. Prvně se pokusí vyrovnat účty s Patrikem Kinclem, pak potvrdí, že je jediným pravým Terminátorem na tuzemské scéně, a nakonec si dá reprízu československého „Zápasu století“.


„Měl jsem to v hlavě, když jsem byl rozjetý a mohl jsem plánovat různé věci. Teď se ale musím dát zdravotně do kupy. Pak chci získat pás střední váhy a následně obhajovat v polotěžké se Stephanem Puetzem. Český vs. německý Terminátor, tenhle zápas chtějí všichni vidět. Mluví se o něm už dlouho. No a potom kdoví, jestli už má Attilka podepsáno,“ prozradil Vémola během streamu na svém Instagramu.

Attila Vegh hodnoti zapasniky Oktagon MMA Attila Vegh


Ještě v průběhu ledna bychom se měli dozvědět další informace o Karlosově zdravotním stavu. Pak si budeme moct dělat nějaké obrázky ohledně případného návratu. Jisté je to, že Karlos svou pouť započne ve střední váze, kde si stále musíme počkat na potvrzení, zdali v ní zůstane i Patrik Kincl, nebo zdali se přesune do Tipsport Gamechangeru ve veltru.


Další články