Sleduj nás

Václav Sivák: Zápas v KSW je životní šance, dám do toho všechno

Václav Sivák: Zápas v KSW je životní šance, dám do toho všechnoFoto: Real Fight Arena

Přestupová bomba, která přinesla největší překvapení letošního roku. Ostravský „Bad Boy“ se již za měsíc představí na monstrózním turnaji organizace KSW. V cestě mu bude stát ostřílený Polák, který má za sebou extrémně úspěšnou kariéru v kickboxu.

Cesta šampiona WAKO PRO nakonec vede na sever Evropy, kde jej fanoušci uvidí 24. února na turnaji KSW Epik. Monumentální galavečer přinese mix bojových disciplín. Vaška čeká bitva podle pravidel Muay Thai na tři kola po třech minutách. Novinkou, kterou si český bijec ozkoušel jen v projektu Underground, jsou malé rukavice.

„MMA rukavice nebo velké rukavice, na tom nezáleží. To je práce mého manažera,“ neřeší „Bad Boy“ výstroj, ve které proti svému soupeři nastoupí. Vaškův soupřeř Michal Królik bude mít v tomto ohledu nespornou výhodu, protože má za sebou několik zápasů v MMA, a také v boxu bez rukavic. Ani v dalších ohledech nebude Polák ztrácet. Stejně jako Vašek má ve své sbírce amatérské tituly WAKO i extrémně prestižní WAKO PRO. Navíc se stal několikrát mistrem Evropy v kickboxu a ve stejné disciplíně je více než dvacetinásobným šampionem Polska!


„Svého oponenta příliš neřeším a ještě jsem se na něj ani nepodíval. Mým cílem je se ukázat v co nejlepší formě, a to jak fyzicky, tak i psychicky,“ nestresuje Václava jméno jeho oponenta. Šanci prosadit se v největší evropské organizaci si zatím pouze pochvaluje a věří, že jej toto angažmá vystřelí k dalším atraktivním zápasům.

„Jsem si vědom, jaká to je šance, abych se dostal do Evropy. Ani si nepamatuji, jestli už někdo nastupoval čistě postoji pod záštitou KSW. Jak všichni dobře víme, tohle je MMA organizace, nicméně věřím, že svými dovednostmi zaujmu lidi,“ uzavřel Sivák svoje krátké interview, které poskytl CNN Prima News.Další články