Sleduj nás

Václav Sivák určil svoji cenu za zápas s Růžičkou! Z té cifry se vám protočí panenky

Václav Sivák určil svoji cenu za zápas s Růžičkou! Z té cifry se vám protočí panenkyFOTO: Real Fight Arena

Real Fight Arena se rozhodla potěšit své fanoušky uspořádáním zápasu, který proti sobě svede dva obrovské talenty domácí scény. Vašek Sivák i Tadeáš Růžička jsou navíc šampioni organizace a jejich vzájemná bitva visí ve vzduchu již pořádně dlouho.

Dobrá zpráva je, že jednání jsou opravdu v plném proudu a boss RFA Boris Marhanský vyvíjí veškerou snahu, aby duel dopadl. S konkrétní nabídkou oslovil oba své elitní bijce a přispěchal i s konkrétním datem a lokací.

„Kluci dostali takovou nabídku, kterou nikdy předtím ještě nedostali, nyní zůstává rozhodnutí čistě na nich. V současné chvíli se zdá, že by jeden souhlasil, zatímco druhý lehce váhá. Prozatím nechci nic upřesňovat, všichni musíme udělat nějaký kompromis. My máme nějakou představu o ceně, oni také mají nějakou představu o ceně, teď je to o tom, aby se naše představy někde protly. Blížíme se však,“ uvedl majitel organizace v rozhovoru, který poskytl serveru sport.cz.


Onou spekulující stranou bude bez pochybností tým okolo Vaška Siváka. I když o spekulování se dá jen těžko hovořit, protože Václav prostě určil svoji cenu a je rozhodnutý za bitvu s „Mawarem“ prostě dostat to, co si představuje. „Ano, za míč!“

Přesně taková odpověď přiletěla od „Bad Boye“ na otázku, zda s Tadeášem nastoupí. Protože ani „Mawar“ tento zápas nepřijme za drobné, které Marhanský jen tak vyklepe z prasátka, tak je jasné, že uspořádání zápasu v prostorách O2 Universum nedává z finančního hlediska žádný smysl. I kdyby byl zbytek karty sestaven z dobrovolníků bez nároků na výplatu, akce by byla silně prodělečná.


„Teď je to na nich, měli by se rozhodnout do konce příštího týdne. Kdyby to náhodou nedopadlo, tak stále máme na turnaj v Praze nachystané i nějaké jiné taháky. Rádi bychom proto věděli, zdali to máme směrovat k tomuto zápasu, anebo k jiným, prohlásil Marhanský, který je očividně smířený i s variantou neúspěchu.


Další články