Že je Aleksandar Ilič v podstatě všemi tuzemskými fanoušky podceňován, to mu dodává motivaci Karlose vážně sejmout.
Srbský ranař se 23. července představí na pražské Štvanici, kde dostane příležitost zabojovat o pás polotěžké váhy Oktagonu.
Spousta lidí se domnívá, že Ilič nemá stavbu těla, aby se mohl Karlosovi rovnat. A co hůř, údajně nemá vůbec dobrou zem, takže bude pro lva jen další obětí. Jenže tohle vše jsou údajně pouze řeči, které přilévají olej motivace do srbského válečného stroje.

Aleksandar Ilič v organizaci Oktagon MMA
„Vy všichni, co píšete nenávistné komentáře, anebo jste fanoušky mého soupeře, kvůli čemuž plivete na mě i můj tým, mi můžete vykouřit péro. Už brzy budete muset všechna ta hovna, která píšete, sníst,” vzkázal „Joker“ nejen českému publiku.
Papírové předpoklady tomu sice vůbec nenapovídají, ale přesto mnozí lidé z branže věří, že bude Ilič pro Vémolu náročným soupeřem.
„Spousta lidí Iliče podceňuje. Tvrdí, že je to hlavně postojář, což by prý mělo sedět více Karlosovi. Jenže zapomínají, že takhle to úplně není. V poslední době zápasil Ilič se dvěma špičkovými wrestlery. S olympijským medailistou Damianem Janikowskim a Michalem Materlou. V prvním zápase vyhrál, v tom druhém už ne. Janikowski ho sice dokázal dvě kola házet na zem, on to ale všechno ustál, a nakonec na question mark kick zvítězil. A v kleci potrápil i Materlu,“ uvedl například
trenér Reinders.
