Sleduj nás

Kotlárův přemožitel Karlos Benda čelí další výzvě. Zmlátit jej chce romský rapper

Kotlárův přemožitel Karlos Benda čelí další výzvě. Zmlátit jej chce romský rapper
Karlos Benda otevřel výhrou nad Jardou Kotlárem Pandořinu skříňku. Teď ho chce zbušit nejen Alex Cverna, ale i romský rapper Dynamic. Takto zní jeho výzva a podmínky.

Sotva bylo po zápase, který Karlos ověnčil ukázkovým knokautem, tak se do klece přihnal Alex Cverna, kterému se dle tvrzení nelíbilo, že dostali „jeho kluci“ na budku. Proto tedy Bendu vyzval k tanci.

Tato výzva se ovšem s pozitivní reakcí nesetkala. Karlos řekl, že si na žádného profi fightera nehraje, a proto s „natvrdlým“ Alexem nehodlá a ani nechce bojovat. Místo toho poslal dle něho logickou výzvu rýpavému Tadeášovi Veselému.


Vzkaz pro „zku***ného“ Bendu


Bendův proslov nicméně zachytil rapper Josef Adam, jehož v tom hudebním světě spíše známe pod přezdívkou Dynamic. A protože se v osobním životě kromě hudby věnuje také boxu (jak uvádí, tak na amatérské úrovni), rozhodl se „drzého“ Karlose vyzvat.

„Zdravím a zdravím hlavně Clash of the Stars a chci se vyjádřit k zápasu Kotlár vs. zku*venej Benda. Hele, poslouchej mě, kamaráde, a poslouchej mě dobře. Já jsem to s profíkem už dal. Pokud ty na to nemáš koule, tak ok, jsem tady já, jsem amatér a těším se na tebe, bráško,“ nechával se slyšet Dynamic.


„Dáme si zápas, ale dáme si zápas v boxu. Já se s nikým nebudu prcat na zemi. V Clash of the Stars je spousta věcí. Máme tam bitku s polštáři, máme tam dva vs. jedna, ale chybí tam jedna věc, a tou je box. Takže pokud na to máš koule, dám si to s tebou já!“ vzkázal.

Karlos Benda už kdysi naznačil, že jej nyní vyzývá hodně lidí romské národnosti a všichni s ním chtějí fight. Alex Cverna jim vévodil, ale s ohledem na jeho bohaté zkušenosti by takový souboj nedával příliš velký smysl... Ani nyní v případě Dynamica to údajně není jiné... To už Karlos ale rozebral ve svém streamu, kde se nechal slyšet, jak ho naštvalo označení "zku*vený Benda".

https://youtu.be/hQGjlD5iZYA?t=1377

Další články

Jednou nohou v maléru. Sivák se řítí do propasti, varuje šéf RFA

Je to mrazení v zádech, když slyšíte promotéra mluvit o své největší hvězdě takhle otevřeně. Boris Marhanský si nebral servítky a na rovinu přiznal, že Václav Sivák balancuje na hraně propasti, která už pohltila jiný velký talent. Varování je jasné: pokud Bad Boy nezmění kurz, může skončit stejně tragicky jako Tadeáš Růžička.

Jednou nohou v maléru. Sivák se řítí do propasti, varuje šéf RFA

Ledová sprcha pro Procházku: Titulová šance mizí v nedohlednu

Měl to nalajnované jasně… buď pás, nebo nic. Jenže v kancelářích UFC se pečou dohody, které Jiřího Procházku zřejmě odsunou na vedlejší kolej. Zákulisní šuškanda nabírá na obrátkách a místo české vlajky se k Alexi Pereirovi dere novozélandský fantom, což pro moravského samuraje znamená jediné: čekání a hledání nového terče.

Ledová sprcha pro Procházku: Titulová šance mizí v nedohlednu

Šel jsem na popravu. Rytmus po letech promluvil o strachu v ringu

Pamatujete na ten humbuk, když se v O2 areně řezali dva rappeři? Patrik „Rytmus“ Vrbovský se nyní vrátil v čase a přiznal, že to pro něj nebyl jen sport, nýbrž čistý boj o přežití. „Šel jsem na popravu,“ svěřil se otevřeně a rovnou prozradil astronomickou částku, která mu za tu bolest a stres měla přistát na účtu.

Šel jsem na popravu. Rytmus po letech promluvil o strachu v ringu

Skandál v Mnichově: Vítěz přišel před novináře úplně namol

Představte si, že vyhrajete svou premiéru v prestižní organizaci, ale místo profesionální analýzy předvedete na tiskové konferenci jazykolam způsobený nadměrnou konzumací alkoholu. Přesně tohle se povedlo Teo Smithovi, který si po skalpu Michaela Deiga-Schecka dopřál mnichovské pivo v takové míře, že mu rozuměl málokdo.

Skandál v Mnichově: Vítěz přišel před novináře úplně namol