Sleduj nás

Kinclovy šance v odvetě? Nulové, usmívá se Vémola. O co žádá fanoušky?

Kinclovy šance v odvetě? Nulové, usmívá se Vémola. O co žádá fanoušky? FOTO: OKTAGON MMA

Patrik Kincl se půjde do boje jenom ztrapnit, ví Karlos Vémola, který se zároveň obrátil na fanoušky s velkou prosbou.

Co Karlos potvrdil, že je zdráv, ihned se domluvil náhradní termín jeho odvety s Patrikem Kinclem. Dojde k němu 20. května na turnaji OKTAGON 43 a už teď olomoucký Terminátor hýří sebevědomím.

Nepopírá sice, že je Patrik dobrým zápasníkem, ale tento status platí pouze v případě, pokud působí ve velterové váze. Jakmile se přesunul o divizi výše, zabrouzdal tak už do temných vod, ve kterých kraluje někdo jiný. A tento „někdo“ se připravuje na dominantní vítězství.

„Nemyslím si, že odveta bude v něčem jiná. Oba se moc dobře známe, zápas bude probíhat úplně stejně jako ten první, budu tlačit. Kincl je velice chytrej zápasník a bude čekat na to, jestli udělám chybu,“ odhaduje Vémola.

„Musím si dát proto dát pozor, abych tu chybu neudělal. On tlačit nemůže, ani kdyby chtěl. Fyzicky ani silově na mě nemá, v zápase nikdy nemůže dominovat, což moc dobře ví," řekl prostřednictvím serveru sport.cz.


Přišla i žádost pro fanoušky

„Je jedno, kdo je před zápasem favorit, pro mě je důležité, kdo bude favorit v samotném duelu. Záleží to na sázkových kancelářích a fanoušcích. Už teď od začátku si ale myslím, že všichni favorizují mě a dělají správně. Poprosil bych ty, kteří fandí Kinclovi a myslí si, že je favorit, tak ať na něj hlavně sází. Ať se mým fanouškům zlepší kurz a můžou něco vyhrát," pobídl Vémola příznivce svého nadcházející protivníka.

Až do zápasu žádná interview

Po zbytek propagace zápasu již nečekají Vémolu žádná společná setkání a žádná interview s Kinclem. Karlos tak dal vzpomenout na prosincovou kauzu, kdy Patrikovým směrem utrousil jednu poznámku, za níž byl pak následně zažalován. Teď jej čeká nemilé soudní líčení.

„Už jsem to říkal i Ondrovi (Novotnému),“ povídal Karlos v podcastu RED CARD u Tomáše Řepky, „s Kinclem už nikdy nepůjdu do žádného pořadu, podcastu nebo trashtalku, protože mu náhodou něco řeknu a ta malá tlustá žena se urazí a zase mě zažaluje.“


„Já o něm říkám, že je malý a tlustý, a on mně říká, že jsem velký blbý. Takže i já bych ho mohl zažalovat za to, co o mně říká, i když je to pravda (smích)… Takže to hovado si vybralo tenhle směr a já to v životě nedokážu pochopit,“ konstatoval Vémola.

„O to víc se na ten zápas těším, protože Kinclovi budu moct zcela legálně dát přes hubu. A ještě za to dostanu zaplaceno. V tom je ta krása,“ dodal závěrem.


Další články