Sleduj nás

Kincl není nic extra, můžu ho porazit jak v postoji, tak i na zemi, tvrdí Bryczek

Kincl není nic extra, můžu ho porazit jak v postoji, tak i na zemi, tvrdí BryczekFOTO: OKTAGON MMA

Robert Bryczek si dělá v OKTAGONu zálusk na mistrovský titul střední váhy, který momentálně drží „snadný protivník“ Patrik Kincl.

S Bryczekem jsme se mohli naposledy vidět na turnaji OKTAGON 43, kde jednoznačným způsobem přemohl Leeho Chadwicka. Následně na téže galavečeru sledoval vystoupení šampiona Patrika Kincla a musel nad ním ohrnovat nos. Ten výkon ho vůbec nenadchl.

„Kincl pro mě není nic extra, mohu ho porazit jak na zemi, tak i v postoji,“ věří si polský bijec, který aktuálně tahá sérii čtyř výher, ale jen pouhé dvě se zrodily v OKTAGONu.

„Viděl jsem Patrikův postoj a opět musím říct, že nejde o nic speciálního. Samozřejmě ho nechci nějak urazit, jelikož je to zkušený zápasník, ale když jsem viděl jeho zápas s Vémolou, tak mi přišel úplně bez nápadu,“ sdělil v show OKTAGON Live.

Pohledem na žebříčky se nedá říct, že by Bryczekova titulová žádost byla bezpředmětná. Po výhře nad Chadwickem se totiž vyšvihnul před poraženého Karlose Vémolu, tedy na první pozici.


„Věřím, že se s Kinclem utkám brzo. Teď se sice řešilo něco mezi ním a Attilou, ale to je podle mě spíše marketingový tah. Já jsem v nedávné době změnil tým a cítím, že je tam trochu jiná energie. Snažím se dělat vše na sto procent a je to znát,“ potvrdil Robert, že jeho stoupající forma má reálný základ.

Ještě nám k tomu chybí vyjádření samotné organizace, která teď určitě dá Patrikovi nějaký čas na zotavení. Protože oba borci ale bojovali ve stejný den, teoreticky by jejich vzájemný střet dával dokonalý smysl i z hlediska volného času k přípravě.


Další články