Sleduj nás

Khabib v rozhovoru pro Russia Today: Čím více se blížil náš duel, tím více byl Conor zlomený

Khabib v rozhovoru pro Russia Today: Čím více se blížil náš duel, tím více byl Conor zlomený

Pohled do očí dokáže prozradit mnohé, o čemž se sám údajně přesvědčil i současný šampion v lehké váze Khabib Nurmagomedov. Ruský orel donutil svého soupeře se vzdát sice až ve čtvrtém kole, ale už předtím věděl, že k tomu dříve nebo později dojde. 

„Pokud někomu čelíte tváří v tvář, můžete se mu podívat do očí, protože ty nikdy nelžou. Když před vámi stojím, víte, co jsem zač, a podobně jsem to věděl i já o Conorovi. Vždy odkláněl svůj zrak, když jsme proti sobě stáli. V kleci, na konferenci, pokaždé se díval jinam,“ přiznává Khabib pro ruskou zpravodajskou televizní síť se sídlem v Moskvě.

Khabib v rozhovoru pro Russia Today


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Mohl si říkat, co jenom chtěl, ale když se mi pak měl podívat do očí, jeho slova nic neznamenala. Celou dobu byl zlomený,“ říká doposud neporažený borec, jenž si přál duel s Notoriousem ještě dříve, než došlo k onomu již několikrát zmiňovanému dubnovému útoku na autobus v newyorském Brooklynu.
 
Podle Khabibova svědectví se Irovo sebevědomí začalo čím dál více lámat, čím blíže bylo jejich vzájemné střetnutí. „Možná to navenek vypadalo, že si důvěřuje, ale uvnitř byl zlomený. Vše, co se stalo na konferenci, otevřeném tréninku a předzápasovém vážení, to vše nasvědčovalo tomu, že jeho sebevědomí upadává,“ pokračuje. 

„Když jsme potom nastoupili do klece, řekl jsem svému bratrovi, co vidím v jeho očích. On mi sice odpověděl, abych na to nemyslel a soustředil se na svou práci, ale já ho chtěl jenom uklidnit, a tak jsem dodal: ‚Není se čeho bát, vím, že to zvládnu.‘ A taky jsem zvládnul,“ uzavírá.Další články