Sleduj nás

Khabib ohledně slov, která na něj pořvával Dillon Danis: Nemohu to opakovat… opravdu ne…

Khabib ohledně slov, která na něj pořvával Dillon Danis: Nemohu to opakovat… opravdu ne…

Po celém světě se stále nemluví o ničem jiném než o zápase, jenž už se dočkal svého konce. Khabib donutil svého irského soupeře ve čtvrtém kole se vzdát a pak v rámci nenávisti, kterou mezi sebou oba tábory uchovávaly, skočil do publika, kde napadl Dillona Danise, tedy parťáka Conora.

Jak už nám bylo dříve naznačeno, The Eagle opravdu jednal pod vlivem emocí, které byly podníceny slovy, jež na něj pokřikoval Conorův parťák během toho, co na něj Khabib ukazoval prstem, když mu tím chtěl dát najevo, že jeho „tréninkové metody“ (co údajně měly připravit Conora na tuhý boj na zemi) zklamaly.

Dillon Danis je kamarád Conora


Nurmagomedov by takto přehnaně nereagoval, kdyby chvíli předtím, co mělo UFC 229 začít, Danis na svém profilu nesdílel příspěvek, kde podotýká, že je lepší a komplexnější wrestler, než je Khabib. Vše odůvodňoval tím, že jeho postava má dispozice pro střední váhu a jeho repertoár má vice technik zakončení než ruský bijec. I z toho důvodu měl být Conor připraven na neočekávané… jenže nebyl. 

„Všude okolo bylo tolik hluku, že jsem pomalu nemohl slyšet vlastní myšlenky, ale jeho pohled mluvil za vše. Byla to úplně ta stejná reakce, jakou používal Conor a jeho tým během konferencí, když se snažili vyprovokovat válku. Dillon měl kolem sebe novináře, co to všechno slyšeli a také o tom napsali,“ říká. 


A co to tedy bylo za slova? „Křičel na mě, že jsem muslimská s*ačka a věci tomu podobné. Nechci to ani opakovat… opravdu nemohu…,“ svěřuje se doposud neporažený šampion, jehož následující reakce, jak si sám teď dobře uvědomuje, byla opravdu přehnaná a navíc zbytečná. Pokud jde ovšem o čest, hájil ji slovy, že tu jsou pro něj jisté hodnoty důležitější než peníze. Ty peníze, které mu USADA za tuto reakci zabavila.


Další články