Sleduj nás

Když Benda viděl moji dominanci, strachy se mu stahovaly půlky. Utíkat ale nebude moct věčně, pálí Jarda Kotlár

Když Benda viděl moji dominanci, strachy se mu stahovaly půlky. Utíkat ale nebude moct věčně, pálí Jarda KotlárFoto: Clash of the Stars

Klec strachu je jeho revírem, kde údajně nemá konkurenci. A když i takový Karlos Benda tohoto ďábla viděl, tak musel brát nohy na ramena.

Na Jardu Kotlára bude příští měsíc čekat MMA duel (bez rukavic, nutno podotknout) s rivalem Markem „Datlem“ Valáškem, ale jeho myšlenky se pořád sbíhají k o odvetě s Karlosem Bendou. Není se čemu divit, proslulý sekuriťák je stále sžírán pocitem, že byl v onom duelu zaříznut rozhodčím, který natáhl časomíru prvního kola o pět vteřin.

Jelikož se tyto pocity z údajného zářezu v Jardovi hromadí, našel si cestičku do klece strachu, tedy bojiště o velikosti 3x3 metry, kde letos v březnu smetl disco zápasníka „Huhu“ Procházku. Z tohoto výkonu, který Kotlár v kleci předvedl, se údajně Karlosovi pořádně stáhly půlky.


„Odveta je pořád mým hlavním cílem a jsem přesvědčený, že až sundám Datla, tak se Karlos bude muset přestat skrývat,“ uvedl Jaroslav, který si opravdu moc přál, aby Bendu dovedl do jeho oblíbené klece strachu, to se mu ale nepovedlo. „Když Karlos viděl, jak jsem tam naposledy zametl s Huhu Procházkou, tak se mu stáhly půlky. Už zase měl tendenci utíkat, haha,“ dodával za doprovodu svého pověstného smíchu.

Bylo by vhodné si připomenout, že odveta Karlose s Jaroslavem je něčím, co Clash skutečně plánuje. Koneckonců ji oba borci údajně mají ve smlouvě. Není to tedy otázkou jestli, nýbrž kdy. Čeká se zároveň na to, až Jarda upustí od svého výmyslu v podobě klece strachu, která kvůli svým rozměrům limituje zápasníky od jakéhokoliv taktizování.


„S Jaroušem odveta dříve nebo později bude, ale v klasické kleci, a ne v té pro křečky, jak on o ní neustále mluví. A to z toho důvodu, že si musí uvědomit, že nebude po jeho,“ potvrdil našemu webu před pár dny Karlos, který se na toto opakované měření sil předehřeje střetem se třemi soupeři najednou.

Zdroj: Autorský text


Další články