Sleduj nás

Karlos Vémola uvedl, kdo je podle něho nejlepší velterová váha v Česku

Karlos Vémola uvedl, kdo je podle něho nejlepší velterová váha v ČeskuFOTO: OKTAGON MMA

Kdo je na domácí scéně nejlepším a nejkvalitnějším zápasníkem velterové váhy očima Karlose Vémoly? Jeho názor vás možná překvapí. 

Jelikož nám organizace OKTAGON MMA spustila revoluční projekt Tipsport Gamechanger, jenž se týká pouze bojovníků velterové váhy, zaměřil se na něj ve svém rozhovoru i slavný český Terminátor Karlos Vémola. 

Ten v interview pro deník Sport přiznal, že ačkoliv všechny účastníky daného projektu uznává, tak ta největší síla v něm schází… A jak už jistě sami dobře tušíte, jde o Karlosova nadcházejícího soupeře. 

„Patrik Kincl je podle mě nejlepší sedmdesát sedmička, kterou u nás v Čechách máme,“ řekl Vémola, který tak vzdával hold člověku, s nímž na té osobní rovině jinak vede mnohé dlouhotrvající spory. 

„O Patrikovi si nemyslím, že by v osmdesát čtyřce (střední váha) mohl udělat díru do světa, ale domnívám se, že v sedmdesát sedmičce by tu kariéru udělat mohl,“ podotýkal s tím, že je pro každého z nás důležité vědět, jaká je jeho optimální zápasnická váha. 


Patrik Kincl je tedy v současné chvíli šampionem střední váhy OKTAGONu, ale mistrovského titulu si už moc dlouho neužije. Pokud Vémola naplní svou predikci, pak v květnu svému oblíbenému sokovi opasek odebere a sám se tak stane double šampionem největší tuzemské MMA organizace.  

Ber 600 spinů úplně zdarma - Registrace zde


Další články

Režim, respekt a vaření na cele. Karlos ví, jak přežít, tvrdí znalec jeho poměrů

Už více než týden se Karlos Vémola dívá na svět skrze mříže vazební věznice. Soud ho tam poslal kvůli podezření z účasti na organizované drogové trestné činnosti, což vyvolalo v Česku mediální bouři. Zatímco veřejnost spekuluje o vině či nevině, lidé z jeho blízkého okolí poodkrývají, jak Terminátor tuto krizovou situaci snáší a kde leží jeho největší slabina.

Režim, respekt a vaření na cele. Karlos ví, jak přežít, tvrdí znalec jeho poměrů

Muradov míří do polské FAME: Ve hře je luxusní auto za miliony

Zatímco fanoušci domácí scény marně vyhlíželi sjednocující bitvu o krále střední váhy, Makhmud Muradov udělal krok stranou, jenž mnohým vyrazil dech. Uzbecký bojovník vymění klec Oktagonu za polskou show, kde se v pyramidě popere o luxusní automobil. „Když se pro něco rozhodne, těžko mu to rozmlouváte,“ pokrčil rameny promotér Ondřej Novotný a potvrdil, že hvězda má pro tento „výlet“ zelenou.

Muradov míří do polské FAME: Ve hře je luxusní auto za miliony

Čepo promluvil o facce pro Siváka: Prodal lístek od Rytmuse a vysmál se majiteli

Místo VIP servisu výchovná facka a vyhazov, tak dopadl večer pro jednu z největších hvězd domácího postoje. Dlouho se o tom jen špitalo, leč nyní „El Chapo“ prolomil hradbu mlčení a detailně popsal, proč musel Václav Sivák opustit turnaj Fight Night Challenge. Nebylo to kvůli rivalitě, nýbrž kvůli sérii prohřešků, které vyvrcholily fyzickým střevem.

Čepo promluvil o facce pro Siváka: Prodal lístek od Rytmuse a vysmál se majiteli

Dojetí, které nešlo skrýt: Šéf Oktagonu bojoval s pláčem přímo v kleci

Byl to večer plný ran, ale ta největší přišla nečekaně na city samotného šéfa organizace. Ondřej Novotný otevřeně promluvil o chvílích, kdy mu během nástupu Miloše Petráška selhával hlas a musel bojovat s přívalem emocí, jaké v práci běžně nezažívá. „Měl jsem co dělat,“ přiznal promotér a vysvětlil, že pohled na zápasníka s dítětem ho zcela odzbrojil.

Dojetí, které nešlo skrýt: Šéf Oktagonu bojoval s pláčem přímo v kleci

Výsměch místo soucitu: Šéf Oktagonu si vychutnal poníženého Siváka

Zatímco Václav Sivák stále rozdýchává veřejné ponížení v zákulisí bratislavského turnaje, konkurence se touto kauzou nepokrytě baví. Promotér organizace Oktagon Ondřej Novotný v nejnovějším vysílání svého podcastu neskrýval pobavení a na adresu ostravského bojovníka poznamenal, že jeho chování občas postrádá soudnost a zbytečně vytahuje rasovou kartu.

Výsměch místo soucitu: Šéf Oktagonu si vychutnal poníženého Siváka