Sleduj nás

Karlos Vémola musí na kobereček a vrátit titulový pás!

Karlos Vémola musí na kobereček a vrátit titulový pás!
Jedna z nejstarších českých organizací GCF, která však s příchodem Oktagonu upadala, hlásí změny. A to pořádné! Do společnosti totiž vstupují noví majitelé a ti se rozhodli, že zde zamíchají kartami. Začalo se tím, že Karlos Vémola musí vrátit opasek.

„Nyní už tu není jeden dobrý promotér, už tu jsou dva. Dobře si to pamatujte, protože tady začíná restart českého MMA. Ondřej Novotný bude koukat, kdo mu šlape na záda,“ nešetřil slovy nový majitel GCF Vladimír Kadlec.

Kadlec je známý český youtuber s přezdívkou Vladavideos. Je velmi aktivní na sociálních sítích Instagram, Twitter, Facebook, TikTok, na Youtube kanálu má pak přes 700 tisíc odběratelů. Je možné, že ho inspirovala nová organizace Clash of the Stars.


Samotná Gladiator Championship Fighiting (GCF) má za sebou desítky turnajů po celé české republice. Byla to vůbec první společnost, která se o bojové sporty a MMA začala zajímat. Pořádala různé eventy a turnaje.

Vůdcem byl Michal "Háša" Hamršmíd, který ale úplně neodchází. I nadále bude v GCF působit. Jak je vidět, i on se tak rozhodl zapracovat na marketingu a reagovat na aktuální dění. V Česku se totiž s organizacemi doslova roztrhl pytel. Sportovní kvalita však šla rázně dolů a o bizarní zápasy není nouze.Bude si dále držet GCF kvalitu? Promotéři slibují…


Kadlec začal v propagaci téměř ihned a poslal ostrý vzkaz na adresu Karlose. „Až jednou skončíš a dáš rukavice na hřebík, možná u nás budeš mít místo. Každopádně ti chci říct, vezmi ten opasek a čekám tě s ním u nás v kanclu. Proč? Protože můžu. V této organizaci už nejsi právoplatný šampion. Já si ho tu vystavím a budu na něj koukat.“

Na to se ozval i David Dvořák, dnes už UFC fighter, který se dotázal, zda má titulový opasek také odevzdat. A dočkal se jasné odpovědi… „Tobě může zůstat, tady totiž není žádné oprášení potřeba. Tak si ho užívej.“

No, jak je vidět, GCF nabírá rychle na popularitě a uvidíme, jak kvalitní zápasy si organizace pro první turnaj připraví.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články