Sleduj nás

Karlos Benda odpovídá na kritiku od Vémoly: Že mám slabé soupeře? Uniklo ti několik podstatných věcí

Karlos Benda odpovídá na kritiku od Vémoly: Že mám slabé soupeře? Uniklo ti několik podstatných věcí Foto: Clash of the Stars / OKTAGON MMA

Karlos Vémola není unesený tím, jaké soupeře si Karlos Benda vybírá. Samí nesportovci bez špetky talentu. Což to takhle zkusit proti někomu trochu zkušenému?


Terminátor chápe, že Clash of the Stars není nějaká profesionální organizace, ale zrovna svého jmenovce k těm (alespoň částečně) profesionálním výkonům tlačí. Když byl naposledy tázán, jak hodnotí Bendovu výhru nad třemi soupeři, unesen jí zrovna nebyl. Naopak ho překvapilo, jak se s nimi potrápil.

Aby však jen nekritizoval, mimo této sportovní výhrady musel Vémola uznat, jaký je Benda ve skutečnosti příjemný a zároveň i empatický člověk, což dokázal například tím, jak gentlemansky se vypořádal s Dolarim Plzňakem alias Kudlankou, když na to přišlo.

Vyjádření Karlose Bendy

„V první řadě děkuju, že mě ocenil s tou Kudlankou, toho si samozřejmě vážím, a k tomu, co říkal předtím… On samozřejmě Karlos Vémola nemá o mě až takovej přehled, takže některý věci, co říká, nejsou úplně pravda – ale vidí to tak, to nic proti tomu – ale například hned můj první zápas byl proti profíkovi a ostatní soupeři jsou svým způsobem, jak říká, nesportovci, ovšem on si musí uvědomit, že i já jsem s tím MMA začal před rokem a půl a například ten můj první soupeř (z tria Romů) Dan Maďar dělá bojový sporty déle než já.

Takže já chápu, kam tím Karlos mířil a co tím myslel, ale já jsem taky začal před chvilkou. Na rozdíl od ostatních fakt dřu, posouvám se, co to jde, takže proto i ty zápasy vypadají, že je vyhrávám. Ale pořád to nemění nic na tom, že se bojovým sportům věnuji teprve rok a půl.


A další věc je, že s takovým Filipem Grznárem, když to nadhodil Clash, jsem chtěl jít, on se mnou už ne, což je v pohodě, já to respektuju a akceptuju. Teď ten zápas, co jsem měl s těmi třemi borci, tak původně jsem chtěl jít s (rapperem) Elmem, což je klučina, který má za sebou boxerský zápasy, má více zkušeností než já, Clash to však nechtěl. No a taky jsem mohl jít s Mawarem – jasný, tam je ta váhová převaha, ale Mawar je profík, co to dělá patnáct let a je to jeden z nejlepších postojářů tady v Česku. Takže je to jedno s druhým.

Můžu snad jen říct, že když se teď řeší mí další soupeři, tak co si budeme povídat, nějaké procento z nich je opět cringe, ale jsou tam už i dobrá jména, která by mi mohla zatopit. Takže co bude dál, já sám neovlivním, protože Clash má první slovo,“ rozpovídal se Karlos ve stories na svém Instagramu.


Další články