Sleduj nás

Karlíčku, krásná výhra, ale až mě pustí, čekají na tebe bomby ve stylu. Na ulici nebo v ringu, vzkazuje Jarda Kotlár z vězení

Karlíčku, krásná výhra, ale až mě pustí, čekají na tebe bomby ve stylu. Na ulici nebo v ringu, vzkazuje Jarda Kotlár z vězení Foto: Clash of the Stars / OKTAGON MMA

I do rapotické věznice se již doneslo, že Karlos Vémola ovládl Odvetu století, což potěšilo zejména Jardu Kotlára, který s Terminátorem usiluje o fight.

Když loni v létě Karlos ze srandy řekl, že se po konci profesionální kariéry přesune do Clashe, kde bude chtít vyzvat autobus Kotlárů, vzali ho někteří nositelé tohoto příjmení za slovo. Jaroslav i Diego Kotlárové vzápětí na slavnou českou MMA legendu natočili video, ve kterém jeho výzvu přijímají, a ještě si shodně dovolili říct, že by ho v postoji naklepali jako řízky.

Diego mezitím z Clashe utekl do RedFace, ale o duel s Karlosem usiluje stále, o čemž svědčí video, jež během neděle nahrál na své sociální sítě. A k našemu překvapení ani Jarda nezůstává pozadu.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Karlíčku, doslechl jsem se o tvé výhře a úplně na rovinu a od srdíčka ti gratuluji. Opravdu jsi to potřeboval, protože chci, abys byl v co nejlepší formě, až se utkáme,“ sdělil našemu webu Jarda Kotlár prostřednictvím svého bratrance Lučiana Kotlára.

Ve společný zápas stále věří. Prý je teď mnohem blíže než kdy jindy. „Myslím si, že to je největší zápas, který aktuálně můžeme lidem nabídnout. Já zde každý den tvrdě trénuju a připravuju se, abych lidem ukázal, co ve mně je. A neexistuje lepší soupeř, který by mi v tom mohl pomoci,“ předpokládá.


„Jsem o něco těžší než Karlos, ale stejně tak mám větší srdce a tvrdší údery. Takže Karlíčku, pamatuj si, že jsi nás vyzval, my to přijali a teď se na tebe těšíme. Čekají tě bomby ve stylu (smích). Na ulici, v tělocvičně nebo ringu, já se přizpůsobím, ale pojďme dát lidem tu pravou show, kterou chtějí vidět,“ uvedl Jarda Kotlár.

Pouliční rekord nejznámějšího sekuriťáka v Česku čítá 100 výher a žádnou porážku. V kleci žádné ze svých dovedností ovšem zatím nebyl schopen ukázat, jelikož podlehl jak Karlosi Bendovi, tak následně i Markovi Valáškovi. V prvním případě ho však zařízl rozhodčí a ve druhém zlomený prst na ruce, a tak mu nikdy podmínky nebyly zrovna nakloněny.


Další články