Sleduj nás

Kai Kara-France si musí dát čokoládu na uklidnění nervů, vítězem jsem určitě já, oponuje Albazi

Kai Kara-France si musí dát čokoládu na uklidnění nervů, vítězem jsem určitě já, oponuje AlbaziFOTO: UFC

Minulý víkend došlo v UFC k další velice kontroverzní události. Bodoví sudí rozhodli, že si po pěti kolech odnese výhru Amir Albazi, s čímž soupeř i značná část veřejnosti nesouhlasili.

Jakmile jde zápas, zejména takto těsný, do bodového rozhodnutí, je zřejmé, že tu vždy budou nějaké kontroverze. Nejinak tomu bylo i nyní, kdy si Kai Kara-France myslel, že celý fight vyhrává. Po vyřčení výsledku rozhodčích se ovšem vyloženě zděsil.

„Chápete to? Člověk celý zápas tlačí, dře, dává do toho všechno, celý váš tým vás přesvědčuje, že to máte v kapse, ale pak se stane tohle,“ podivoval se australský bijec.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Nejenže mě tato prohra stála sto tisíc dolarů, které bych dostal jako vítěz, ale ještě mě navíc stála místo v žebříčku UFC a místo ve světovém žebříčku. Taková je daň za něčí chybu!“ stěžoval si u Ariela Helwaniho v MMA hodince.

Dej si čokoládu a buď zticha

Stížnosti australského bojovníka nyní rezonují celým internetem, že je nemohl ignorovat ani Amir Albazi. Ten cítí, že se Kai snaží znehodnotit jeho výhru, proto mu vzápětí vzkázal, aby se uklidnil. O výsledku prý nelze pochybovat.


„V první řadě si dej čokoládu, aby ses trochu uklidnil, očividně z toho šílíš, což není dobře. Člověk musí umět přijmout porážku, zejména, pokud prohrál spravedlivě. A ty jsi prohrál spravedlivě,“ vzkazoval Albrazi skrze EPSN směrem do Austrálie.

„Když se podíváš na záznam, tak si nemůžeš dát první tři kola, to prostě nejde. Ve čtvrtém jsem proto lehce polevil, protože jsme já i celý můj tým věděli, že vyhrávám. To byla ta doba, kdy ty jsi lehce zvedl obrátky, ale protože jsi nebyl blízko ukončení, bylo ti to prd platné,“ pokračoval.

„Vyhrál jsem tedy zaslouženě, první tři kola jsem měl v kapse a na tobě bylo, abys víc riskoval. To jsi neudělal, na ukončení jsi nedosáhl, a proto jsi prohrál. A že ti to tvé ego nedovolí připustit, to už není můj problém, ani problém veřejnosti. S takovými výsledky, pokud je necháš dojít na body, zkrátka musíš počítat,“ dodal Albazi.​Další články

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži

Stálice domácí scény půjdou v největší evropské organizaci opět do boje. Viktora čeká Brazilec, který nutně potřebuje zvítězit. Dominik narazí na domácího Poláka, který je také pod tlakem, takže oba čekají pořádně tuhé bitvy.

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži