Sleduj nás

Jsem moc dobrý na to, abych se v zápasech zdržel na více než jedno kolo, chvástá se nová hvězda UFC

Jsem moc dobrý na to, abych se v zápasech zdržel na více než jedno kolo, chvástá se nová hvězda UFCFOTO: UFC

Bo Nickal se už nemůže dočkat, až vstoupí do svého třetího zápasu v UFC. Ví však, že se v kleci opět nezdrží příliš dlouho. 

Elitní americký wrestler, který o sobě tvrdí, že je jen otázkou času, než ovládne divizi střední váhy a stane se šampionem, se do klece vrátí v příštím roce. Soupeře zatím nemá vybraného, ale na jménu prý vůbec nezáleží, stejně půjde jen o kořist. Toto sebevědomí vychází z jeho zkušeností, jichž má údajně spousty. 

Bo Nickal má na kontě sice pouhých pět MMA zápasů, ale to vše si vynahrazuje svými zkušenostmi ze světa wrestlingu, kde nashromáždil stovky výher. A jak se sám nechal slyšet, tuto disciplínu ovládá naprosto dokonale. V celém UFC údajně není bojovník, který by mu na zemi mohl konkurovat, a to včetně i takového Khabiba Nurmagomedova, Islama Makhacheva nebo Khamzata Chimaeva. 

Chceš vidět Top-Fight častěji na Googlu?
Přidej si Top-Fight.cz mezi své preferované zdroje. Naše články se ti pak mohou častěji zobrazovat mezi hlavními zprávami na Googlu.
★ Přidat Top-Fight jako preferovaný zdroj
Nastavení proběhne přímo na Googlu.

„Není tu nic, čeho bych se měl zaleknout. Jsem moc dobrý na to, abych se v zápasech zdržel na více než jedno kolo. Je těžké předpovědět, zdali vyhraju na submisi nebo KO, pravděpodobně tedy spíše na submisi, ale určitě to nikdy nepřejde do druhého kola,“ svěřoval se Nickal v rozhovoru Danielu Cormierovi. 

Jak si je Nickal vědom svých nadpřirozeně vysokých kvalit, tak je zklamán, když vidí, jakými soupeři soupiska střední váhy UFC oplývá. Ve skutečnosti zde nevidí žádnou výzvu, a to ho ve své podstatě i mrzí. 

TOP-FIGHT.CZ × Betano
OMEZENÁ NABÍDKA
DERBY UŽ ZÍTRA
30. 8. 2026 • 20:00
1 500 Kč ZDARMA
SÁZKA ZDARMA NA KURZ 2.00+
+ 400 FREE SPINŮ
S BETANO
BONUSOVÝ KÓD
DERBY
ZÍSKAT 1 500 Kč
Klikni a registruj se
318. DERBY 18+   Hraj zodpovědně

„Když jsem si prohlédl soupisku naši divize, tak se vší úctou ke všem borcům, kteří tu jsou, nevidím nikoho, kdo by mě vyloženě dokázal zastavit. Jediní dva wrestleři tu jsou Robert Whittaker a Khamzat Chimaev a oba je můžu porazit. Vím, že k pásu vede ještě dlouhá cesta, ale já se cítím šampionem už teď,“ řekl sebevědomý sedmadvacetiletý rodák z Colorada. 


Další články