Sleduj nás

Joshua: Člověk by se měl chytat příležitostí. Když to bude MMA, zkusím MMA, když film, zkusím herectví

Joshua: Člověk by se měl chytat příležitostí. Když to bude MMA, zkusím MMA, když film, zkusím herectví

Tyson Fury by s trochou nadsázky nemusel být jediný, kdo si po boxerské anabázi zkusí přesun ke smíšeným bojovým sportům. Anthony „AJ“ Joshua (23-1-0, 21 KO) promluvil o osobní motivaci i o tom, co by mohla přinést jeho budoucnost.

Třicetiletý rodák z Watfordu, jenž si začátkem prosince vybojoval zpátky své čtyři pásy, o něž během velkého překvapení v červnu přišel, se tak trochu možná nechal inspirovat svým britským kolegou Gypsym Kingem, jemuž má jet po svátcích pomoct s přípravou na duel s Deontayem Wilderem.

Tyson Fury se chystá na přechod k MMA, před sebou má poslední tři boxerské zápasy. Spousta lidí tento krok odsuzuje, nicméně „AJ“ nikoliv. Ba dokonce se svého přítele v zbroji ještě zastává a laťku navyšuje tvrzením, že kdyby se objevila správná nabídka, také by plody této nové zkušenosti okusil.


„Myslím si, že je snadné říct: ,Tohle byste neměli dělat.‘ Život je plný výzev a člověk by se neměl zbytečně omezovat. Pokud se nám příležitosti samy nabídnou, pak bychom jim měli jít naproti a otestovat, kam až sahají naše možnosti,“ pravil pro RT Sports Joshua.


„Pokud se přede mě postaví dobrá příležitost zkusit si MMA nebo herectví, půjdu do toho, protože žiju jenom jednou a stejně tak jenom jednou přijde takováto nabídka,“ reagoval britský šampion, pro něhož to jsou zatím jen slova a počítá se, že zůstane jenom u nich. Joshua má před sebou v ringu ještě velké cíle a za sebou největší zástup fanoušků, co se těžké váhy týče, a všichni by se nepochybně divili, kdyby změnil zaměstnání.


Další články