Sleduj nás

„Jeho zápasy si vskutku užívám!“ – GSP odhalil, jakého UFC bojovníka teď nejraději sleduje

„Jeho zápasy si vskutku užívám!“ – GSP odhalil, jakého UFC bojovníka teď nejraději sleduje
Doba jde kupředu a i Georges St.Pierre se nechává unést na vlně, kterou určuje nová generace fighterů.

Mezi nejperspektivnější atlety nové generace nepochybně patří Khamzat Chimaev a Paddy Pimblett. Oba dva dokázali neuvěřitelným způsobem strhnout pozornost na svou stranu, takže uchvátili nejen MMA fanoušky, ale i bývalé zápasníky.

Georges St.Pierre je zejména druhým zmíněným hráčem na poli hvězdného UFC natolik unesen, že mu musel vzdát náležitý hold.


„Paddy Pimblett je rozhodně ten nejzábavnější fighter současnosti. Jeho zápasy si teď vskutku užívám asi nejraději. V jeho podání je to zatraceně zábavná a pekelná jízda. Těším se na její další pokračování!“ uvedl GSP.

Pimblett přitom ještě nikomu pořádnému v rámci UFC nečelil, ale zato dokázal vždy omámit publikum nějakým hvězdným výkonem, který byl okořeněn o ukončení v prvním kole.


Teď navíc sám Paddy hlásí, že je slávou pomalu na úrovni Conora McGregora a co nevidět ho i překoná. A až se tak stane, tak údajně vezme celé UFC do svého rodného Liverpoolu, kde se pokusí vyprodat celý Anfield stadion.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

Nenastartoval jsem motor, mrzí mě to! kál se po nevýrazném výkonu Marlon Vera

Další z galavečerů organizace UFC je za námi a nutno uznat, že hlavní zápas nepřinesl ani zdaleka takový ohňostroj zábavy, jak se očekávalo. Kdo naopak příjemně překvapil je nestárnoucí Holly Holm, která se po prvním rozehřívacím kole rozjela k parádnímu výkonu. Třetí výhru v řadě a jeden z výkonů večera si odnesl přemožitel Lájoše Kleina, Američan Nate Landwehr, který svého soupeře uškrtil ve druhém kole.

Nenastartoval jsem motor, mrzí mě to! kál se po nevýrazném výkonu Marlon Vera