Sleduj nás

Je to krysa a za to ho zabiju! McGregorův parťák plánuje potrestat „zrádce“, který se připojil ke Khabibovi

Je to krysa a za to ho zabiju! McGregorův parťák plánuje potrestat „zrádce“, který se připojil ke Khabibovi

Jaký větší náboj by mohl dostat duel, který se právě teď plánuje. Conorův sparingový partner Peter Queally se již tento víkend v rámci Bellatoru 217 střetne s bývalým týmovým kolegou Mylesem Princem, jemuž předurčuje smrt v přímém přenosu. 

Irská základna fanoušků i zápasníků je opravdu široká, avšak ne každý z této skupinky vyzařuje takovou loajalitu, jaká by se od něho očekávala. Jedním z „uprchlíků“ z SBG Ireland Gymu je i Myles Prince, který se v době Khabibova tréninku na zápas s McGregorem vydal do San José, kde se v American Kickboxing Academy (AKA) pokusil ruského šampiona co nejlépe připravit na svou budoucí obhajobu (duel z 6. října na UFC 229). 

Peter Queally se již tento víkend v rámci Bellatoru 217 střetne s bývalým týmovým kolegou

Říká se, že čas všechny rány zahojí, ovšem to byste museli znát Conora a jeho blízké parťáky. Peter Queally dlouho čekal na příležitost, až si bude moct svůj hněv někde „legálně“ vybít, a teď k tomu bude mít tu nejlepší možnost. „Do každého zápasu dáte něco víc, pokud vás žene dopředu ta správná motivace,“ vysvětluje irský bojovník, kterému se přezdívá „The Showstopper“. „A moje motivace do tohoto souboje už nemůže být silnější,“ doplňuje. 


Pořád ta nenávist tak hoří? „Abyste to pochopili, tak Myles Prince - borec, který se tvářil jako můj či Conorův přítel - utratil všechny své peníze a cestoval 5 000 mil, aby pomohl soupeři. To je ten důvod, proč jsem si ten zápas s ním vydupal a proč za to všechno zaplatí. Je mi úplně jedno, co pro mě dřív znamenal, dneska už je to jenom lidská troska. Můžete si být jisti, že v tom zápase neucítíte žádné emoční pouto. Čistý hněv a nenávist. Vstoupím tam, a umlátím tu krysu k smrti, to je vše.“


Další články