Sleduj nás

Je tady galavečer polské KSW 45, který se uskuteční v londýnském Wembley

Je tady galavečer polské KSW 45, který se uskuteční v londýnském Wembley

Sobotní večer je prošpikován MMA akcemi té nejvyšší úrovně. Jednou z nejsledovanějších je galavečer polské KSW s pořadovým číslem 45, který se uskuteční v londýnském Wembley. 

Čeká nás devět zápasů a vyvrcholením bude boj o titul těžké váhy této prestižní organizace. O další pás půjde ve váze do 77 kg. V ostatních zápasech se představí spousta známých jmen.

UFC veterán Thiago Silva v KSW

UFC veterán Thiago Silva, který nastoupí netradičně v těžké váze narazí na Jamese McSweeneyho.

Semifinále střední váhy obstarají Scott Askham a Martin Wojčík. Druhou semifinálovou dvojici v této váze tvoří Damian Janikowski a Michal Materla. Českému publiku dobře známý Jamie Sloane zkusí překvapit Szostaka Akopa. 


O titul ve weltru se na pět kol střetne Dricus Du Plessis s Roberto Soldicem. Polský raper Pawel Mikolajuw známější jako "Popek Monster" podstoupí těžký test, protože jeho soupeř Erko Jun předvedl na KSW 44 výborný výkon a pokud na něj naváže, bude mít "Popek" velký problém. 

KSW 45 má skvělou fight card

A nejočekávanější nakonec - souboj o pás v královské váze mezi obhájcem a pro sobotní večer domácím Philipem De Friesem a jeho vyzyvatelm Polákem Karolem Bedorfem. Brit získal titul na KSW 43, kdy ukončil v prvním kole Michala Andryszaka TKO. Bedorf byl nejdéle úřadujícím šampionem organizace v letech 2013 až 2016, o titul přišel na KSW 37 prohrou s Brazilcem Fenandem Rodriguesem Jr. Další šanci mu přihrála červnová výhra nad Mariuszem Pudzianowkim, kterého upáčil v prvním kole.Další články