Sleduj nás

Je dobře, že Mayweather nechce do klece, Khabib by ho spolknul jako had, nepochybuje otec šampiona

Je dobře, že Mayweather nechce do klece, Khabib by ho spolknul jako had, nepochybuje otec šampiona

Zdali budeme s Khabibem bojovat, pak pouze v ringu. Tak zněla slova amerického boxera, který přiznal, že s MMA pravidly by proti někomu tak zkušenému, jako je jeho ruský vyzyvatel, neměl šanci. Totéž nám potvrdil i Nurmagomedov starší, jenž se zároveň nebál prozradit, jak by Khabib mohl nad Mayweatherem uspět v ringu. 

Šampion proti šampionovi, neporažený proti neporaženému. To byla původní myšlenka, proč se měl s Khabibem utkat, a protože tento souboj přinese i spoustu peněz, pak Floyd neváhá si na „stará kolena“ ještě jednou zariskovat. 

Khabib Nurmagomedov se nebojí žádné výzvy


Kdo bude pravým králem džungle, o tom rozhodne hned několik faktorů. Jedním z nich je doba, kdy se oba borci utkají, a druhým je i fyzická kondice. Není totiž žádným tajemstvím, že Eagla utahat je skoro nemožné.

„Jsem rád, že se Floyd vzpamatoval a z toho MMA duelu nakonec ustoupil. Kdyby se tak nestalo, Khabib by ho spolknul jako had a pak vyplivnul jeho vnitřnosti. Bylo by mu horko již od první minuty,“ nechal se slyšet Abdulmanap Nurmagomedov.


Setkání v ringu však odkazuje na zcela odlišný příběh. „Lhal bych, kdybych řekl, že si čistě jenom v boxu můžeme vyskakovat nebo ukazovat naši sílu. Tím ale neříkám, že nemáme šanci. Čím déle se ta bitva uskuteční, tím lépe pro nás,“ pravil.

Čím to? „V našem koutu jsou jenom ti nejlepší trenéři a abychom přetavili naučené věci do praxe, vyžaduje to čas. A postupně jak s časem naše síly rostou, tak jeho slábnou. Nevidím na světě moc bojovníků, co by měli takovou výdrž jako Khabib,“ uvedl na pravou míru.


Další články