Sleduj nás

Jdeme do toho! řekl promotér k bitvě mezi Pollákem a Čonkou. Ostrá slovní přestřelka již započala

Jdeme do toho! řekl promotér k bitvě mezi Pollákem a Čonkou. Ostrá slovní přestřelka již započalaFoto: RedFace

Tomáš Pollák představil své podmínky, za kterých přijme zápas s dvojicí Zdeněk Podraný a Josef Čonka. Organizace i soupeři souhlasí.

Napětí mezi Pollákem s Čonkou sílí už několik dlouhých měsíců a nezažehnala ho ani bitva z pražských ulic, ke které došlo na přelomu října/listopadu minulého roku. Tomáš chová vůči svému o dvacet let staršímu protějšku opravdu velkou agresi, kterou je připravený vyřešit v ringu či kleci, pokud budou splněny jeho podmínky.

O jaké se jedná, to známý romský trenér z pražského Hostivaře sdělil ve videu, jež umístil na své sociální sítě. Ve zkratce uvedl, že se dožaduje výplaty 300 tisíc, ze které by však 150 ukrojil pro matky samoživitelky a 150 pro dětský domov. Následně určil, že pokud prohraje, navleče si na 5 dní montérky a bude pracovat v jakékoliv firmě. Pokud ovšem prohrají Čonka či Podraný, udělají totéž, ale na dva týdny. A k tomu všemu budou kompletně bez výplaty.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Jelikož je tento spor už dlouhodobý, tak Čonka Pollákovi odpověděl, že jeho výzvu přijímá. K těm podmínkám měl však jisté výhrady, o kterých si velice rád popovídá tváří v tvář v kleci.

„Ty nejsi nikdo. Ty si nemůžeš diktovat podmínky 300 tisíc. Ty jsi dostal od pětapadesátiletého frajera. O takové částky mohou žádat kluci, jako jsou Mikulášek, Láďa Řezníček, Láďa Kutil, to jsou střelci, ti něco uměj. Ty neumíš nic, ty jsi nikdo,“ ozval se Čonka.


„Chceš dělat chlapa? Já jo. Tak pojďme zadarmo,“ navrhoval mu. „Promotér nám dvěma nedá nic a dá jen sto tisíc dětem. Je to fér? Ale jakých 300 tisíc nebo to, že půjdeš na 5 dní do práce. To je jako trest, že půjdeš na 5 dní do práce? Ty se živ normálně, už jakou dobu jsi to měl dělat.

Takže ta tvoje výzva, já ji přijímám. Zadarmo, bez peněz, dětskému domovu 100 tisíc, v pohodě. Tobě žádných 300 tisíc… Ty nejsi nic. Kde žiješ? Proč ti to neřeknou v tvé rodině, že jsi trus u cesty. Ty jsi vygumovanej frajer. Tobě to nedošlo ještě, že tam u toho kostela (místo jejich pouličního střetu) jsi o všechno přišel? Že ti lidi, kteří tomu ještě jako by věřili, tak už tomu nevěří, protože ty nejsi nic.

Nemůžeš si žádat žádných 300 tisíc, ty rouro. Vašek Sivák šel za tyhle peníze. A ty jsi Sivák? Dej pokoj. Chceš udělat trošku chlapa, že ty jsi frajer, kterej by zbil Zděnka Podraného a Pepíka Čonku najednou? Prosím tě, vždyť to tam ti lidi viděli. Já měl 85 kilo, po nemoci, a tys spadl jak švestka k zemi,“ vyjádřil se Čonka.


Promotér: S podmínkami jsme souhlasili

Jakmile Tomáš Pollák zveřejnil své video směrované k Čonkovi s Podraným, ozval se RedFace promotér Petr Diviš s tím, že o tento zápas má velký zájem.

„Tenhle spor je opravdu velký a trvá už dlouho, tak jim umožníme, aby si ho vyřešili u nás v organizaci,“ řekl Diviš našemu webu s tím, že měl Tomáše již během pátečního večera oslovit. Je tedy možné, že už brzo postoupíme do dalších fázích jednání a místo ulice budou moct argumenty padat v kleci.​


Další články