Sleduj nás

Trenér Tomáš Pollák poslal výzvu dvěma usmrkancům. Je připravený si je dát oba naráz, ale má podmínky

Trenér Tomáš Pollák poslal výzvu dvěma usmrkancům. Je připravený si je dát oba naráz, ale má podmínkyFoto: Patron Boxing

Velké spory mezi Tomášem Pollákem a Edmontem Dantesem neutichají ani po bitvě v ulicích. Teď se do nich ovšem přichomýtla další postava a ta bude čelit podobně krutému osudu.

Tomáš Pollák je boxerem, trenérem a náborovým specialistou do Clash of the Stars či RedFace. Pravidelně se pohybuje v širokém spektru lidí, a tak je jasné, že si ne vždy padne s každým do oka. To, co ovšem rozjel s Edmontem Dantesem (Josefem Čonkou), je daleko za hranicí zdravého rozumu.

Loni na podzim došlo k vyřizování sporů v ulicích Prahy. Ze strany Tomáše tam došlo k mnoha kontroverzím, které nešly přehlédnout a které jen prohloubily tu agresi, jež mezi oběma tábory vznikla.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Já mám rodinu, žiju řádným životem, ale Čonka mě už dlouho deptal. Když jsme se utkali, na pomoc potřeboval dvě stě svých kamarádů. Nešel na férovku 1 na 1. Kopali do mě, když jsem byl na zemi… Podporují tě, že jsi vyhrál férovku? Jakou férovku? V postoji jsi nic neudělal,“ napsal Tomáš tehdy na svých sociálních sítích.

Doba sice pokročila, ale čas žádné rány rozhodně nezahojil. Tomáš Pollák na svůj TikTok umístil nové video, ve kterém znovu reaguje na Pepíka Čonku, avšak tentokrát si k němu přibral ještě nového soka Pupara Podraného.


„Toto je vyjádření pro usmrkance Edmonta Dantese a Pupara Podraného. Pokud se mnou chcete zápasit, nemám vůbec žádný problém si to klidně dát s vámi oběma, ale podmínky jsou pro mě takové:

Promotér, který uskuteční tuto akci, chci 300 tisíc, 150 tisíc půjde pro samoživitelky a 150 na dětský domov, aby děti měly radost. Vy dva budete bez výplaty, promotér přidělí nějaké peníze za vás a ty peníze si rozdělí lidé, které vy jste odsoudili, že dělají ostudu sportu – Kimbo, Diego Kotlár, Kudlanka a další vyzývatelé, kteří se hlásili do organizací. A to je proto, abych vás vytrestal. Zadarmo budete bojovat.

Pokud prohraju, tak jsem schopný si obléknout montérky a pět dní pracovat v jakékoliv firmě. A ty peníze rád odevzdám někomu, kdo je bude potřebovat. Ale pokud vy prohrajete, tak vy si obléknete ty montérky a čtrnáct dní budete pracovat krumpáčem anebo někde na stavbě. A vůbec si nepřeju, abyste se vysmívali lidem, kteří si to nezaslouží.


Pokud s tím promotér bude souhlasit anebo i vy, tak nemám problém ihned podepsat smlouvu a nastoupit v nejbližší době,“ zněl Pollákův vzkaz.


Další články