Sleduj nás

Jaroslav Kotlár: Pravda je, že mě rozhodčí v duelu s Bendou zařízl. Odveta je nevyhnutelná a budu chtít také omluvu

Jaroslav Kotlár: Pravda je, že mě rozhodčí v duelu s Bendou zařízl. Odveta je nevyhnutelná a budu chtít také omluvuFoto: Clash of the Stars

Jaroslav Kotlár doufá, že uspěje se svým protestem a s Karlosem Bendou se dočká odvety. Pravda prý vždy totiž vyjde najevo.

Ústřední člen nyní už dobře zaběhlé značky Kotlar Security to má jen pár dní do svého příštího zápasu. Ve volném čase si ovšem stihl zavzpomínat na ten předchozí, k němuž došlo loni v říjnu, tedy prakticky před rokem.

Jaroslav není spokojený s tím, jakou tečku dostal jeho duel s Karlosem Bendou. Soudce, který jejich zápas kontroloval, si údajně neprostudoval pravidla, anebo si zapomněl poštelovat naslouchátko v uchu. Kdyby zvládl aspoň jednu z těchto dvou věcí, nechal by Jardu po gongu odejít do svého rohu, a tím pádem bychom se dočkali i druhého kola. Jenže to se nestalo, a tak se Kotlár stal prvním zápasníkem, který v Clashi prohrál na KO, jež údajně ani nedostal. 


„Kdyby rozhodčí nechyboval, tak bychom normálně vstoupili do druhého kola!“ uvedl Jaroslav Kotlár během vysílání na svých sociálních sítích, kde také přiznal, že ránu od Karlose sice koupil, ale rozhodně ho nevypnula.

„Dostal jsem pecku, ale rychle bych se zvedl. Já právě čekal, že přijde konec kola. Tu chybu udělal rozhodčí,“ podotkl s tím, že se od zmíněného arbitra bude dožadovat omluvy. A pokud k němu bude komise férová, bude výsledek také anulován.


„Odveta musí být, protože (Benda) nevyhrál férově. Rozhodčí to nechal, aby mě soupeř škrtil i po zaznění gongu, to rozhodně žádná férová výhra nebyla,“ zlobil se Jarda, který věří, že právě díky této skutečnosti bude jeho odvolání vyslyšeno.

„Teď si poradím s Datlem (Marek Valášek) a potom si půjdu za odvetou a dám to ní všechno!“ slíbil nabuzený sekuriťák, jenž svoji hlídací praxi doplnil ještě rapovou muzikou, s níž nyní jezdí na festivaly po Česku. 

A my si jen můžeme dodat, že se opětovného měření sil mezi Jaroslavem Kotlárem a Karlosem Bendou skutečně dočkáme. To mimo jiné v rozhovoru potvrdil Karlos našemu webu. Řeší se spíše jen vhodný termín. Další články