Sleduj nás

Jaroslav Kotlár: Odveta s Bendou musí být, protože nevyhrál fér. Ve vězení mám tvrdé tréninky, že mě už nikdo neporazí

Jaroslav Kotlár: Odveta s Bendou musí být, protože nevyhrál fér. Ve vězení mám tvrdé tréninky, že mě už nikdo neporazíFoto: Clash of the Stars

Když máte na ulici rekord 100-0, těžko se vám pak skousává porážka s jedním člověkem, když to zrovna zabírají kamery.

Jaroslav Kotlár se momentálně nachází v Rapoticích, kde si odpykává svůj trest za neplacené alimenty. Prakticky hned po příchodu si ve věznici sjednal pořádek, sesadil starého kápa z trůnu a stal se novým barákovým, kterého celý blok muklů musí poslouchat na slovo.

Bohužel pro fanoušky, Jardovo hrdinství není vidět veřejně. Jediné, co jsme vidět mohli, byly ty porážky s Karlosem Bendou a následně i Markem „Datlem“ Valáškem. Obě přišly v prvních kolech a obě byly sporné. V úvodním případě za to mohl nezkušený rozhodčí, který s koncem kola nezastavil zápas a nechal Karlose, aby Jardu škrtil i po gongu, ve druhém případě za to mohlo zranění, konkrétně zlomený prst. I přesto však Kotlár do boje nastoupil, aby ukázal, že je pravý bojovník. A to on je. 


„Všichni ve vězení vědí, jaký jsem střelec. Mám tu tvrdé tréninky, na které si se mnou ovšem nikdo netroufne. Všichni vědí, že se mi tu nikdo nemůže rovnat. Každý mě tu zná a uznávají mě jako bojovníka. Jsem slavná osobnost a traduje se o mně, že jsem legenda. Všichni mě tu respektují, a to je jedině dobře,“ chválil se Jarda v telefonátu pro server expres.

V hlavě ho ale bohužel tíží ty sporné porážky. „Chci se znovu dopracovat ke Karlosovi Bendovi. Vycházím s ním dobře, navzájem se uznáváme a ctíme, ale ta výhra prostě nebyla fér. Rozhodčí ho nechal, aby mě škrtil i čtyři sekundy po gongu,“ vzpomínal Jaroslav na rok a půl starou záležitost, jež mu doteď leží v žaludku.


„A samozřejmě bych potom rád vyzval Datla, proti kterému jsem bojoval se zraněním. Byl bych opravdu velmi rád, kdyby to se mnou přijal. Tady mám tak tvrdé tréninky, že mě od toho titulu už nic nezastaví!“ doplnil Jarda, který zároveň doufá, že se stihne vrátit domů včas, aby se mohl stát případným soupeřem Karlose „Terminátora“ Vémoly, který v červnu ukončí profesionální kariéru, načež se po vzoru Mikuláška s největší pravděpodobností vydá do Clashe.  


Další články