Sleduj nás

To je hotel! Jaroslav Kotlár si pobyt ve vězení nemůže vynachválit: Všude slyším samou úctu a respekt. Péče jak o krále!

To je hotel! Jaroslav Kotlár si pobyt ve vězení nemůže vynachválit: Všude slyším samou úctu a respekt. Péče jak o krále! Foto: Clash of the Stars

Zdálo se, že jde do vězení za trest, Jaroslav Kotlár si to ale užívá a těší se péči jako o krále.

Kotlár Security je známá značka, která ovšem spálila svoji veřejnou popularitu na uhel, když se nechala zavřít do vězení. O to více fanoušky šokovalo, když to bylo za nezaplacené alimenty.

Tento trest, jak ho mimo jiné veřejnost považuje, je ale jen na oko. Jarda Kotlár byl králem na svobodě a dle svého tvrzení je i králem za mřížemi. Nejenže se z něj krátce po příchodu do Rapotic stal kápo celého bloku, ale navíc šéfuje šedesáti šesti muklům, rozdává jim úkoly a sám se nechává obskakovat.


„Když jsem do Rapotic přišel, nevěděl jsem, co mě čeká. Pak jsem tady ale potkal dva své bratrance a všichni velice brzo pochopili, kdo jsem zač, a uviděli ve mně přirozeného lídra. Za pár dní jsem si vysloužil pozici barákového a stal se králem celého bloku,“ pochlubil se Jarda.

„Je to banda kluků, které mám pod sebou, které občas musím okřiknout, rozdat jim úkoly nebo je umravnit. Všichni mě ale poslouchají a mluví o mně s úctou a respektem, protože vědí, čeho jsem venku dosáhl a co jsem za legendu. Všichni mě plácají po ramenou a chovají se ke mně adekvátně k mému postavení,“ napsal v dopise, jež adresoval svým fanouškům.  


„Představy o vězení mohou být různé, ale pokud je člověk přirozenou autoritou, pak se mu dostává speciální pocty. Každý mě tu obklopuje samou chválou, říkají mi, jaký jsem pravý bojovník a střelec, fandí mi, starají se o mě, respektují mě a mají mě rádi,“ informoval.

„Kdo by mi chtěl napsat nebo mi poslat nějaký finanční dar, tak stále může. Adresa je Jaroslav Kotlár, věznice Rapotice, Lesní Jakubov 44, 675 71 Náměšť nad Oslavou, číslo účtu pak naleznete na mých sociálních sítích. Jinak zdravím samé opravdové střelce, své fanoušky, rodinu. Až se vrátím, rozjedeme bomby ve stylu!“ napsala legenda, kterou zajímá jak titul těžké váhy Clashe, tak i odvety s Markem Valáškem a Karlosem Bendou.


Další články