Sleduj nás

Jaromír Soukup a Psychopat Bejr se domluvili na zápase. Clash of the Stars má nový trhák

Jaromír Soukup a Psychopat Bejr se domluvili na zápase. Clash of the Stars má nový trhákFoto: Clash of the Stars

Bejrovo řádění na televizi Barrandov nemohl nechat moderátor Jaromír Soukup jenom tak. Proto si známého potížistu vezme do klece.

Je to sotva pár dní, co sociální sítě obletělo video, které vyobrazuje pardubického výtržníka Aleše Bejra, jak běsní v pořadu Reakce Jaromíra Soukupa. 

Tento díl, ve kterém Aleš přepnul do svého tradičního psychopatického módu, vysílala stanice TV Barrandov ve středu večer. Mohli jsme tedy alespoň částečně nahlédnout do zákulisí celého problému. Dozvěděli jsme se, že se zápas mezi oběma stranami nedrží pouze na té teoretické rovině, on už vážně dostává reálné obrysy. Ty začal rýsovat dokonce sám šéf televize.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Ty se těšíš na další zápas, viď?“ ptal se Soukup Bejra, čímž zaujal jeho pozornost. „Bude se mnou, to budeš mít hodně těžký,“ doplňoval svá předchozí slova.

„To už je domluvený,“ odvětil Bejr. „Tak jak myslíš, když to bude těžký, tak já to beru. Já chci těžký výzvy… Nicméně já vím, že jsi špatnej. Já už jsem se malinko o tobě informoval. Kolik, čtyřiadvacet výher?“ zajímal se.


„No, takhle nějak. Dvacet čtyři v profi,“ potvrdil mu Soukup.

„Perfektní, takže je to domluvený,“ vrátil se ke slovu Bejr. „A box?“

„Asi jo, asi jo. Já bych byl raději za box… Hele, aspoň budeme blízko sebe a bude to tam létat. Ty vaše thajboxy stojí za prd. To stojíte od sebe tři metry a padnou tři údery za kolo,“ odůvodňoval Soukup svůj výběr.


„Dobře, těším se na tebe, Jaromíre, těším se na tebe,“ pronesl Bejr s vážným výrazem ve tváři. Potvrdil tak, že tuto výzvu nebere na lehkou váhu.

Následně se již blížil vysílací čas ke konci, tak i Bejr ještě na chvíli přepnul do svého psycho módu. „Dobroš, Jaromíre, tak my jsme domluvení, takže si na to ťukneme. V klidu, v klidu. A ten zápas platí. Takže my dva se uvidíme v Clash of the Stars, ty močko!“ Během odchodu nezapomněl utrousit ještě několik peprných poznámek.


Další články