Sleduj nás

Jake Paul: Whiteovi už drogy zcela vygumovaly mozek, tuhle špínu je třeba odstranit

Jake Paul: Whiteovi už drogy zcela vygumovaly mozek, tuhle špínu je třeba odstranit
Dana White má údajně kokainem vymytý mozek, a jelikož si šetří na další drogy, tak nehodlá platit svým zápasníkům.

S tímto drsným obviněním nepřišel nikdo jiný jak sám kontroverzní influencer Jake Paul. Ten se šéfovi UFC už celé měsíce snaží dostat pod kůži a viditelně se mu to i daří.

Jedním z cílů jeho boxerské anabáze má být i to, že přispěje ke globálnímu zlepšení platů MMA zápasníků. To je také ten důvod, proč se neustále naváží do vedení organizace UFC a jejich zápasníků. Všichni nyní touží po boji s Paulem, aby si konečně vydělali.

„Tohle je věc, o které se příliš nemluví, jelikož se ji Dana White snaží zakrýt, ale pravda je, že to je feťák, kterému už drogy zcela vygumovaly mozek. Jeho drogové problémy jsou všeobecné známé, zejména jeho potíže s kokainem,“ osočoval Jake prezidenta organizace.

„Kdysi k němu media měla možnost nakouknout do kanceláře, on se jim nebál ukázat své zásoby. Jeho drogová závislost je větší, než si mnozí mysleli, a já jsem prakticky přesvědčený, že to je jeden z důvodů, proč nedostávají zápasníci zaplaceno. Podstatné je co nejvíce si nahrabat sám pro sebe,“ uváděl.


„Jsem přesvědčený, že White je tou překážkou k normálnímu platu zápasníků. Pokud odstraníme tuhle špínu, pak si MMA zápasníci konečně vydělají tolik, kolik si zaslouží,“ sdělil Paul Grahamu Bensingerovi.

Další články