Sleduj nás

Jake Paul: Pořád chci s McGregorem zápas, ale už ho neberu jako rovnocenného soupeře

Jake Paul: Pořád chci s McGregorem zápas, ale už ho neberu jako rovnocenného soupeřeFoto: Most Valuable Promotions / UFC

Časy se mění. Doba, kdy byl Conor McGregor dobrým a uznávaným bojovníkem, je dávno pryč. Teď si na něho věří i pouhý YouTuber.

Jake Paul mluví o (boxerském) duelu s McGregorem již dobré tři roky. Zprvu mu dal podmínku, aby porazil Dustina Poiriera, aby jejich souboj měl smysl, a když se ani toto Conorovi nepovedlo, tak nakonec ze svých nároků ubral. Trvá však na tom, aby slavný irský bojovník počítal s jasnou nakládačkou, pokud si to bude chtít s Jakem zkusit.

„Když jsem s tímto sportem začínal, slíbil jsem fanouškům, že se stanu světovým šampionem. Jak můžete vidět, dopracoval jsem se až k zápasu s Mikem Tysonem a je mi jasné, že když ho porazím, což plánuji, budu jen kousíček od naplnění svého cíle,“ promluvil mladší z bratrů Paulů.


„Druhý slib, jaký  jsem dal, je ten, že porazím Natea Diaze a Conora McGregora. Natea jsem sundal, tam jsem slib splnil, ale u Conora stále nevím. Ta jednání nejsou tak daleko, jak by si mnozí mohli myslet, spíše se bojím o jeho zdraví, protože na rozdíl ode mě už dávno není ve své optimální formě,“ popichoval.

„Conor dneska žije jen ze svého jména. Pro mě je to už jen money fight, stejně jako já jsem pro něho money fight… Ale hádejte, co by se asi stalo, kdybychom se utkali. Samozřejmě bych vyhrál, o tom asi není třeba pochybovat. On není tak dobrým boxerem, jako jsem já. Nejprve ovšem vypnu Tysona, a pokud on mezitím nedostane nakládačku od Chandlera, tak se potom můžeme utkat,“ pronesl Paul, který odhalil, že by se nebránil ani odvetě s Diazem v MMA kleci. Ta ovšem už vzhledem k Nateově nezájmu není tak reálná. 


McGregor je i navzdory dlouhé bojové absenci považován za největší hvězdu bojových sportů současnosti, což se on sám pokusí dokázat ve zmíněné bitvě s Michaelem Chandlerem, s nímž se střetne 29. června v lasvegaské T-Mobile Areně. Připomeňme si, že Notorious má s UFC platnou smlouvu na dva zápasy a toto je jeden z nich. Potom se z této smlouvy buďto vybojuje a bude si moct přejít k boxu, anebo s UFC prodlouží.

Zdroj: Most Valuable Promotions


Další články