Sleduj nás

Jake Paul: Pořád chci s McGregorem zápas, ale už ho neberu jako rovnocenného soupeře

Jake Paul: Pořád chci s McGregorem zápas, ale už ho neberu jako rovnocenného soupeřeFOTO: OKTAGON MMA

Časy se mění. Doba, kdy byl Conor McGregor dobrým a uznávaným bojovníkem, je dávno pryč. Teď si na něho věří i pouhý YouTuber.

Jake Paul mluví o (boxerském) duelu s McGregorem již dobré tři roky. Zprvu mu dal podmínku, aby porazil Dustina Poiriera, aby jejich souboj měl smysl, a když se ani toto Conorovi nepovedlo, tak nakonec ze svých nároků ubral. Trvá však na tom, aby slavný irský bojovník počítal s jasnou nakládačkou, pokud si to bude chtít s Jakem zkusit.

„Když jsem s tímto sportem začínal, slíbil jsem fanouškům, že porazím Natea Diaze i Conora McGregora. S Natem se utkám teď v srpnu, tam svůj slib splním, ale u Conora stále nevím. Ta jednání nejsou tak daleko, jak by si mnozí mohli myslet, spíše se bojím o jeho zdraví, protože jak můžete vidět, ten člověk už dávno není ve své optimální formě,“ promluvil mladší z bratrů Paulů.

„Conor dneska žije jen ze svého jména. Pro mě je to už jen money fight, stejně jako já jsem pro něho money fight… Ale hádejte, co by se asi stalo, kdybychom se utkali. Samozřejmě bych vyhrál, o tom asi není třeba pochybovat. On není tak dobrým boxerem, jako jsem já. Nejprve udělám to, co on nezvládl, tedy porazím a vypnu Natea, a potom půjdu a porazím i jeho,“ pronesl Paul v Impaulsive podcastu.

McGregor je i navzdory dlouhé bojové absenci považován za největší hvězdu bojových sportů současnosti. Ani tento status mu však nezůstane navždy. „Už brzy se nejznámější zápasnickou celebritou stanu já. Až lidi uvidí, co provedu s Diazem a následně i McGregorem, tak o tom nikdo nebude pochybovat. Opravdu věřím tomu, že budu ten největší ze všech,“ leštil si Jake Paul své ego.Další články