Sleduj nás

Jak reagovala MMA komunita na výhru Khabiba nad Conorem?

Jak reagovala MMA komunita na výhru Khabiba nad Conorem?

Velice dlouho očekávaná bitva je za námi a spolu s ní se nám konečně odkryly odpovědi na předtím nezodpovězené otázky. „The Eagle“ nebyl během předzápasových konferencí tak hlučný jako jeho irský protějšek, zato celému světu přislíbil, že cokoliv nám chce říct, to vyřkne 6. října. A jak slíbil, tak se nakonec i stalo.

Jak reagovala MMA komunita na výhru Khabiba nad Conorem

Khabibova výhra byla možná pro některé české zástupce v bojových řadách překvapením, jelikož názory lidí ze samotného srdce starého kontinentu se převážně ztotožňovaly s tím, že Conor vyhraje. 


Tato show byla však zastíněna skvělou a neochvějnou hrou ruského a doposud stále neporaženého šampiona, který ukázal, že na trůnu rozhodně nesedí náhodou. McGregor si proti němu téměř ani neškrtl, čehož si všimli i ostatní zápasníci z hvězdné MMA komunity, jejichž názory si zde uvedeme.

Stephen Thompson (14-3-1): Tak to bylo neskutečné!!


Chris Wade (13-4-0): McGregor v tom duelu způsobil více faulů než běžný hráč NBA. 1) držení a tahání za trenýrky, 2) držení a tahání za rukavice, 3) koleno do obličeje (při boji na zemi), 4) zachytávání se nohami o klec - to je snad vtip?

Jordan Johnson (10-0-0): Conor si to může vypít… a pěkně do dna! 

Curtis Blaydes (10-1-0): Zajímavý , takže jedno-dimenzionální wrestling se zdá být pěkně účinný na jedno-dimenzionálního strikera… každopádně: Král je mrtev!


Shane Burgos (10-1-0): Ještě teď tomu nemohu uvěřit… to bylo šílené! 

Lando Vannata (9-3-1): Khabib Conorovi ukázal, že Dagestánci si nehrají žádné hry

Daniel Cormier (21-1-0): Skutečnost, že někdo udělal něco nespravedlivého nebo nečestného, nás neopravňuje k tomu, abychom jednali zrovna tak. Conor ani nikdo jiný si tohle nezaslouží, ale nějaké věci prostě nejsou dobré k propagaci zápasu. Víra, rodina, národnost, útok na autobus v Brooklynu… pro Khabiba to nebyl jenom obyčejný souboj, tohle bylo velice osobní. Odlišná kultura holt…

Sam Alvey (33-11-0): Předtím, než se každý pustí do Khabiba a jeho týmu, byste neměli zapomínat, že Conor byl tou osobou, která to všechno začala. Navzdory tomu ale musím přiznat, že po dnešku Conora respektuji dříve než kdy předtím. Sice prohrál, ovšem zachoval se jako pravý šampion


Cub Swanson (25-10-0): Není se čemu divit, Conor všechny tyhle s*ačky odstartoval...

Rafael dos Anjos (28-10-0): Ostuda! Všichni ti, co naskočili do klece, aby napadli Conora, si zaslouží doživotní distanc! 

Mike Jackson (1-1-0): Krutý… Khabib se s tím vůbec ne*ere!!!

Katlyn Chookagian (11-1-0): Úžasný výkon od Khabiba! Škoda, že to pokazil ten konec

Tony Ferguson (24-3-0): Tihle dva hlupáci dělají celému sportu jenom ostudu, já jsem ten pravý šampion! 

Tony Martin (14-4-0): To mě po*er! Nikdy bych nečekal, že Conor takto padne

Ian McCall (13-7-1): Přiznávám, že jsem se ve svých predikcích spletl

Brad Tavares (17-6-0): Zápas dobrý, ale nechápu, že Conorovi prošlo tolik faulů! 


Další články