Sleduj nás

Jak je na tom Karlos Vémola a bude v pořádku na zápas s Patrikem Kinclem?

Jak je na tom Karlos Vémola a bude v pořádku na zápas s Patrikem Kinclem?
„Karlos Vémola leží v nemocnici se silným zánětem,“ zní verdikt jeho týmu. Stihne se Terminátor zotavit včas na největší turnaj roku?

Oktagon 38 pomalu klepe na dveře, ale Terminátor nám nějak okorává. Ještě před pár dny jsme žádné podezření ohledně zrušení bitvy mít nemohli, pak ovšem jako blesk z čistého nebe udeřily bolesti, s kterými Karlos Vémola rychle spěchal do nemocnice.

Verdikt? „Dorazil jsem za pět minut dvanáct. Lékaři mi doslova zachránili život!“ deklaroval pověstný olomoucký bijec, který skončil na kapačkách. Následně jsme se dozvěděli, že jej trápí silný, akutní, leč blíže nespecifikovaný zánět.


https://top-fight.cz/ceska-scena/krusne-chvile-karlos-vemola-bojoval-o-zivot-skoncil-v-nemocnici-na-kapackach/

Fanoušci se nyní děsí. Stihne se Karlos zotavit včas na velmi vyhlíženou odvetu s Patrikem Kinclem? V éteru převládají pozitivní reakce, které šíří sám promotér Ondřej Novotný. Ani on, ale ani nikdo jiný by za své přesvědčení nedal vyloženě ruku do ohně.


„Ano, je pravda, že je KTV aktuálně v péči lékařů. Bojuje se silným zánětem, ale všichni věříme, že bude brzy zpět v tréninkovém režimu. Karlos děkuje všem fanouškům za slova podpory, ovšem více se k současnému zdravotnímu stavu nebudeme vyjadřovat,” informoval portál fightlive Vémolův mediální zástupce Aleš Rataj.

Prozatím tedy definitivní verdikt neznáme. I navzdory fanouškovské nespokojenosti bychom se však měli řídit heslem, že se zdraví řadí hned na první místo, a tudíž i pro Karlose bude nejdůležitější, aby se v první řadě co nejdříve uzdravil.

Další články