Sleduj nás

Íránský Hulk? Žádný problém! Brian Ortega údajně zná způsob, jak zkrotit nenasytného Goliáše

Íránský Hulk? Žádný problém! Brian Ortega údajně zná způsob, jak zkrotit nenasytného Goliáše

Je to sotva pár chvil, co Sajad Gharibi, jenž díky své mohutné postavě dostal přezdívku Íránský Hulk, světu oznámil, že konečně kývnul na nabídku MMA zápasu, který by se měl uskutečnit ještě v tomto roce. Kdo však může tomuto monstru čelit? Podle všeho půjde o nějakého (doposud neznámého) brazilského soupeře. Kdyby však náhodou ale utekl, Brian Ortega se nabízí, že zaskočí místo něj.

Brian „T-City“ Ortega je zápasník z pérové váhy UFC, který v prosinci minulého roku pocítil vůbec první porážku kariéry. Tehdy mu ji připravil Max „Blessed“ Holloway, jenž úspěšně obhájil svůj pás šampiona a navíc svému soupeři dokonale zmaloval obličej, že duel musel po čtvrtém kole zastavit až lékař. Pokud už tehdy Ortega výrazně tápal, jak by se mohly jeho šance změnit v porovnání se 186 cm vysokým a 178 kg těžkým Goliášem?


„Nejdřív bych ho nas*al a potom bych ho totálně vyšťavil,“ pravil „T-City“ pro kanál TMZ Sports. „Samozřejmě, že hned na úvod byste viděli, jak mě ničí jako nějakou malou zatracenou čivavu, ale potom, až bych se z toho náporu dostal, byl by hotový. Vyšťavil by se a byl by můj,“ odhaloval svůj plán, který možná dává logiku, ale v oktagonu by mu asi moc daleko neunikl.


V každém případě platí, že je zápas Sajada Gharibiho pro celý bojový svět velikým lákadlem. Původně se spekulovalo, že se proti němu postaví světoznámý bodybuilder Martyn Ford, avšak ten se ke svému vstupu do bran MMA zatím neodhodlal. Stále tak může ještě učinit, na duel s Íránským Hulkem by si ale už musel počkat. Jak tu zaznělo, ten je již zabraný. Je mu přislíben brazilský protivník, jehož jméno zůstává prozatím v anonymitě. Dozvíme se jej však velmi brzy. 


Další články