Sleduj nás

Ian Garry: Vím, že táhnu turnaj UFC 292 na zádech. Sean ani Aljamain fanoušky v Bostonu nevzrušují!

Ian Garry: Vím, že táhnu turnaj UFC 292 na zádech. Sean ani Aljamain fanoušky v Bostonu nevzrušují!FOTO: UFC

Pokud hledáte extrémně nepříjemnou mediální nálepku, tak se stačí podívat na supertalent z Irska, který zatím stále proplouvá kariérou bez porážky.

Ian Garry je od svého debutu v MMA označován za následovníka svého slavného krajana Conora McGregora. Atraktivní bojový styl a ambice vystřelené do vesmíru mají oba Irové totožné.

Zbytek je zatím těžko předvídatelný, protože Garryho čeká teprve šestý zápas v UFC. V pěti předchozích vystoupeních si pětadvacetiletý bijec nedělal příliš problémů a vždy dokráčel pro poměrně pohodlnou výhru, kterou již třikrát okořenil knockoutem. Celkově má jeden z největším světových talentů na kontě již dvanáct vítězství, z toho osm získal před limitem.


„Vím, že táhnu kartu turnaje UFC 292 na zádech. Kdyby nebylo mě, tak je opravdu slabá! Ve finále jsem rád, že se mohu ukázat tolika fanouškům, kteří po mě touží. V Bostonu za mnou budou stát tisíce Irů, ale také Brazilců, kteří milují moje výkony a fandí mému stylu boje,“ prohlásil absolutně neskromně Ian, který se musel těsně před turnajem vypořádat se změnou soupeře.

Na sebevědomí neporaženého borce se tato změna neprojevila ani v nemenším. Původně připravený Geoff Neal sice musel odstoupit kvůli zranění, ale Garry se nezalekl ani náhradníka, kterým je velezkušený Neil Magny. „The Future“ očividně příliš neřeší, kdo proti němu v kleci bude stát, ale koncentruje se na svůj výkon, a je si jistý, že si připíše už třinácté zelené políčko v řadě.


„Určitě se mi dostane toho nejhlasitějšího povzbuzování ze všech. Boston je plný irských fanoušků a vzhledem k tomu, že jsem byl poslední tři měsíce v Brazílii, tak mě budou podporovat i Jihoameričané. Sean O'Malley ani Aljamain Sterling nikoho nezajímá tolik jako já! Tohle je moje show, a já to všem ukážu. Podobná situace byla i při mém posledním zápase, tak už si na to zvykněte,“ uzavřel Ian svůj proslov, kterým se rozhodně snaží vyhecovat diváky, aby jej dohnali k vítězství.

Zdroj: YouTube/MMAFIghtingonSBN, Instagram Ian GarryDalší články