Sleduj nás

Hulk opět běsní! Poletím do Londýna, Forda si okamžitě najdu a naučím ho poslušnosti!

Hulk opět běsní! Poletím do Londýna, Forda si okamžitě najdu a naučím ho poslušnosti!FOTO: Shutterstock

Martyn Ford by měl pomalu vzít nohy na ramena. Íránského Hulka totiž rozčílil natolik, že si to s ním chce vyříkat osobně.

Oba borci se měli střetnout v boxerském ringu, ale patrně už asi všichni známe důvod, proč k ničemu nakonec nedošlo.

Martyn několikrát upozornil, že než viděl „Hulka“ naživo, myslel si, že jde o nějaké mýtické stvoření, které akorát dostalo lidskou podobu. Ve skutečnosti ale proti němu stál malý a obtloustlý klučina, který byl nebezpečný akorát tím, kolik toho dokázal sníst.


O soutěž v jezení se ale nejednalo, a proto Ford bitvu s tímto výplodem Photoshopu zrušil. Tím na sebe ale přivolal ten nejmocnější íránský hněv, který přetrvává dodnes.

Íránský Hulk: Forda si najdu!

„Celou dobu mi jde o to, abych se mohl Martynovi podívat do očí a ukázat mu, kdo tady celou dobu cítil strach. Ten člověk se tváří jako fighter, ale ve skutečnosti je to jenom klaun,“ vyjasňoval Gharibi během streamu s fanoušky na Instagramu.


„Martyn je zbabělec. Zrušil mi nejenom duel, ale navíc se i vyhnul našemu setkání. Když jsme oba byli v hotelu v Dubaji, snažil jsem se k němu přiblížit, ale jeho ochranka mě zastavila. Takový srab on je,“ nebral si servítky Sajad Gharibi, který si je jistě sám vědom toho, že by si po svém posledním boxerském vystoupení vůbec neměl vyskakovat.

„Buďte si však jisti, že to takhle nenechám. Kvůli tomu, že se náš duel zrušil, jsem přišel o spoustu peněz. Poletím tedy do Londýna, Martyna si najdu a naučím ho poslušnosti. Ve skutečnosti se úplně stydím, pokud mě lidé porovnávají s takovýmto člověkem, který je více klaun než bojovník,“ konstatoval.

Ford: Raději budu označován za sraba, než abych mu ublížil

Co se nechal Gharibi v ringu zmlátit od kazašského soupeře, reagoval i Martyn Ford, že takovýto výsledek celou dobu předpovídal. Proto s tímto rádoby Hulkem nechtěl mít nic společného, i když tušil, že jeho rozhodnutí spousta lidí nepřijme.


„Tak tady to máte. Já mohu držet hlavu hrdě vztyčenou, protože jsem celou dobu věděl, co je Gharibi zač. Stačí, když se podíváte na záznam jeho boxerského zápasu, abyste to pochopili sami,“ uveřejnil Ford krátce po Gharibiho prohře.

„Raději jsem ze zápasu s ním odstoupil i za tu cenu, že budu nazýván srabem. Nechci mít na krku vraždu. Náš fight nikdy neměl být schválen. Každý, kdo chtěl tento zápas dovolit, by se nad sebou měl zamyslet. Já i Gharibi jsme oba kompletně z jiného těsta. Tím, že jsem odstoupil, jsem předešel smutným událostem, které by jinak nastaly,“ doplnil.

V každém případě se nyní Hulk dožaduje satisfakce. Jelikož před ním Ford "utekl", tak přišel o obrovský zápasnický výdělek. A ty peníze mu dneska chybí. Dokonce mu hrozí, že bude muset do práce...


Další články