Sleduj nás

Utekl z boje s Fordem a teď musí do práce! Íránský Hulk se pochlubil, jaká profese ho nejvíce láká

Utekl z boje s Fordem a teď musí do práce! Íránský Hulk se pochlubil, jaká profese ho nejvíce láká
Na poměrně nečekanou dráhu se nyní hodlá vydat Sajad Gharibi, který přerušil smlouvu a odstoupil z boxerského souboje s Martynem Fordem.

Místo toho, aby si vydělal několik milionů za boxerskou exhibici, nyní „Íránský Hulk“ zvažuje, že se vydá do práce jako každý jiný normální člověk. Svých přibližně 140 kilogramů se pokusí uplatnit coby jako člen osobní ochranky významných osob.

„Už od roku 2016 se o mě zajímá mnoho firem bezpečnostních služeb. Dříve mi nabízely i 20 tisíc dolarů měsíčně, pokud to přijmu, ale tohle nebyla cesta, kterou jsem se chtěl vydat,“ uveřejnil Gharibi pro tisk SunSport.


Svůj názor ovšem postupem času přehodnotil. Zejména nyní, když je údajně bez sponzorů, sociální sítě ho neuživí a veškeré náklady na jím zrušený duel s Martynem Fordem si až doposud hradil sám… Tedy jinými slovy, veškerá útrata ho přišla vniveč.

„Bylo to pro mě perné období. Martyn při staredownu podváděl, rodina se se mnou nebavila a já investoval spoustu peněz do přípravy, ve které mi chyběla pomoc od profesionálního trenéra...,“ zamumlal si Hulk, proč ze zápasu s Fordem odstoupil. Více to však rozebírat zatím nechtěl.


„Když se nad tím zamýšlím, přijde mi, že dělat bodyguarda je asi tou nejlepší činností, které se teď mohu věnovat,“ domnívá se Hulk, který o sobě celé roky tvrdil, že měří 188 cm a váží 177 kilo. Teď ale vyšlo najevo, že záhadně 40 kg zhubnul.

Musí to být ovšem někde v Íránu, protože Írán koluje v mé krvi. Když jsem byl teď například v Dubaji, necítil jsem se tam dobře. Není to má země, byl jsem daleko od svého domova. Írán je prostě místem, kde žiju a kde také jednou zemřu, chci zůstat tady,“ zněla jeho podmínka před případným podpisem pracovní smlouvy.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články