Sleduj nás

Hraní si s mým análním otvorem? To Usman přehnal! hněvá se Masvidal a plánuje krevní mstu

Hraní si s mým análním otvorem? To Usman přehnal! hněvá se Masvidal a plánuje krevní mstu
Jorge Masvdial se jako už tradičně nedá zastrašit Usmanovým chováním, které se mění ze dne na den. Již tuto neděli časně z rána před sebou bude mít jediný úkol a ten zní: Umlčet šampiona jednou provždy.

„Nigerijská noční můra“, která má jen v UFC 11 výher v řadě, je postrachem nejen všech soupeřů v kleci, ale i mimo ní. Důvodem jsou slova, která používá během propagace.

Chvíli před zápasem Kamaru Usman překvapil tím, že je Jorge Masvidal tím nejtěžším možným soupeřem, jakého mohl dostat, čímž mu vzdal patřiční hold. Ještě předtím však sliboval, že svému sokovi ukáže ta nejtemnější zákoutí a pak mu nalije kubánskou kávu do análního otvoru.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!
Největší grázl planety má už opakované šampionovy přetvářky dost. V minulosti řekl, že se v Usmanovi ukrývá 38 různých osobností a do toho se bojí, že se co nevidět zjeví i 39. Žádnou z nich ale nemá rád.


A co se Masvidalovi vůbec nelíbí, to je prohlášení, co šampion hodlá udělat s jeho řitním otvorem.

„Kamaru překročil linii, kterou ještě žádný jiný můj soupeř nepřekročil. Řekl opravdu hodně ošklivých věcí, které chce dělat s mou řití, čemuž vůbec nerozumím. Proč o tom mluví?“ divil se držitel symbolického pásu BMF.

„Tenhle chlápek mluví o mém těle, mé etnicitě, vykládá všem hlouposti, ať se mě to opravdu týká, nebo ne. Tuhle lidem říkal, že já jsem o sobě tvrdil, že jsem Bůh, což není pravda. Určitě nikde nenajdete důkaz, že bych o sobě něco takového prohlásil,“ bránil se.


„Za všechny takové věci, které o mě Usman v minulosti navykládal, ho donutím trpět. Pokud rozhodčí uklouzne a já budu mít čas vyslat několik úderů navíc, tak mě to vůbec nebude mrzet,“ nastínil, co bude, pokud se mu podaří mistra divize knokautovat.

Další články